Test księga dżungli samequizy

Pobierz

pytanie 1 z 10 Jak ma na imię główny bohater filmu "Księga Dżungli"?. 4 7 2 Nie wiadomoTesty Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Choć jako młoda dziewczyna była bardzo szczupła, pierwsza ciąża zmieniła wszystko.. 1.Kim byli rodzice Mowgliego?. .Księga Dżungli 1 / 17 Jak miał na imię przywódca wilków?. Udostępnij.. Śnieżek.. Pytanie 1 / 10.. Czasem pytania zawierają aż cztery odpowiedzi do wyboru, ale pamiętaj, że są to testy jednokrotnego wyboru.Rozwiąż test!Rudyard Kipling, "Księga dżungli" - czy nie boisz się trudnych pytań?. Odpowiedz na pytania.. W którym miejscu czułbyś się najlepiej?. Jak nazywała się biała foka?. Jack Nicholson Bill Murray Ben Kingsley Christopher Walken.Sprawdź co wiesz o filmie "Księga Dżungli" i weź udział w konkursie w którym do wygrania film "Księga Dżungli" na.. Quizy » Filmowe , Ciekawostki AtomówkiLego Batman.. Był człowiekiem.. riki tikiKsięga Dżungli R. Kiplinga - sprawdź swoją wiedzę!. Literatura Literatura światowa - czy dopasujesz miejsce akcji do książki?. Test ze znajomości Dziadów cz. II Adama Mickiewicza.. Henryk Sienkiewicz.Testy po 25 pytań: NAJNOWSZA WERSJA TESTÓW Obok widzisz dzieciaka, który wybrał dla Ciebie test w zupełnie nowej postaci.. Rozpocznij quiz.. Literatura Z jaką książką kojarzy Ci się ten bohater?. Rozmaryn 4 lata temu 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 1 Skomentuj 2 Super!.

Czy rozpoznasz kilka postaci z księgi dżungli?

Kogo zabił Rikki-Tikki-Tawi?. Przeczytaj historię Agnieszki Krawczyk, która straciła aż 33 kilogramy.. 6,971 rozwiązań.. Przygody Mowgliego wielokrotnie stawały się motywem przewodnim w filmach animowanych, programach telewizyjnych, sztukach, a teraz i również w najnowszym filmie Disneya - łączącym film fabularny z kreskówką.Test z języka polskiego.. Tarzan Mowgli Baloo Sprawdź się w poniższych tematach: Przyprawy i zioła Czy rozpoznasz popularne przyprawy i zioła?Darmowy quiz: "Księga dżungli" - test znajomości lektury w kategorii Szkoła podstawowaOto quiz wiedzy o lekturze księga dżungli.. Był wilkiem.. Gdzie żyły zwierzęta, wśród których wychował się Mowgli?Quizy i testy do rozwiązania.. Baw się razem z nami!. Literatura Z jaką książką kojarzy Ci się ten bohater?. Skomentuj.. Sprawdzian z chemii klasa 7 - Chemia Nowej Ery.. Był małpą.. Luigi Bagheera Akela Shere Khan Podobne quizy Literatura Literatura polska - wyeliminuj niepasującą odpowiedź!. Dziady cz. II - test znajomości lektury.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Znajdziesz tu zarówno quizy wiedzy, testy psychologiczne jak i psychotesty.. Baw i ucz się razem z nami.Test zawiera 16 pytań..

Teodora.Quizy księga dżungli - sprawdź największą bazę quizów o tematyce księga dżungli.

Kim był Mowgli?. Zgodnie z najnowszymi szacunkami około 3890 tygrysów na świecie żyje na wolności - a z tego mniej więcej połowa w Indiach.. Mowgli Ludzkie szczenie Mały brat Jak nazywała się najlepsze przyjaciółka Mowgliego?. Widać wyraźny wzrost od 2010 roku, kiedy to mówiło się o 3200 tygrysach.88,460 rozwiązań.. Żadna grupa go nie zaakceptowała.. Andersen "Czerwony Kapturek" - J. W .. Imię i nazwisko klasa.. Ilość pytań: 23 Rozwiązywany: 548887 razy.. Rozwiąż test!klasa 5 Lektury uzupełniające.Opowieść o Mowglim, chłopcu, który żył wśród zwierząt w indyjskich lasach, jest dzisiaj tak samo żywa i atrakcyjna, jak wtedy gdy Rudyard Kipling umieścił ją w Księdze dżungli - zbiorze krótkich opowiadań z 1894 roku.. 14,814 rozwiązania.. Dowiedz się co pamiętasz z lektury "Dynastia Miziołków".. Quiz wiedzy typu prawda/fałsz o filmie "Lego Batman".. Jak nazywa się główny bohater lektury?. Przetestuj swoją znajomość Dziadów część II.. Quizy » Świnka Peppa, Filmowe.. Tagi dla tego testu: lektura, nuda, zwierzęta.. Udostępnij.Poznaj prosty sposób na zgubienie zbędnych kilogramów.. .W tym tescie sprawdzamy wiedzę na temat lektury "Ksiega Dżungli".. Nie umiała już wrócić do poprzedniej wagi.Na kolejne trzy tygodnie polecam Czytanie w wersji on-line: "Syrena" - H. Ch.. Literatura W poszukiwaniu książkowego czasu..

Quiz z działu księga dżungli czeka na Ciebie!Którą postać z "Księgi dżungli" przypominasz?

6,057 rozwiązań.. Sprawdzian z fizyki klasa 7 - Spotkania z fizyką.. Który z aktorów nie podkłada głosu w filmie Księga Dżungli z 2016 roku?. Kolejny quiz wiedzy o Śwince Peppie.. Test z lektury "Krzyżacy" - poziom trudny.. Podaj swoje imię:KSIĘGA DŻUNGLI R. KIPLINGA - SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI O LEKTURZE.. Sprawdzian z chemii klasa 8 - Chemia Nowej Ery.. Bagheera Frugo Mariela Kogo oswoiła rodzina Teddiego?. Literatura Literatura europejska - czy dopasujesz miejsce akcji do książki?. Kto napisał Dynastię Miziołków?. Jaka przyjaciółka?. 1 2 10 Nie wiadomo 3.O której godzinie wstał Ojciec Wilk?. 8,847 rozwiązań.ROZWIĄŻ QUIZ Strona główna Quizy Jak dobrze znasz filmy Disneya?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Ptaka Alberta.. Wróć do listy quizów Quizy-Jak dobrze znasz filmy Disneya?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quizTest z lektury: " Księga Dżungli" Alionex 2 lata temu 27 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 0 Skomentuj 1 Super!. Czym tym razem zaskoczy Cię wesoła świńska rodzinka?. LiteraturaQuizy Księga Dżungli Sprawdź co wiesz o filmie "Księga Dżungli" i weź udział w konkursie w którym do wygrania film "Księga Dżungli" na DVD i inne wspaniałe nagrody!. Jaki wzór najchętniej byś ubrał?Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. "Dynastia Miziołków" Joanny Olech to wspaniała, pełna humoru książka o młodzieży, a dokładnie o nastoletnim chłopcu i jego codziennym..

Handlowcami Nie mieli pracy Nic nie było wspomniane Drwalami 2.Ile miał lat Mowgli kiedy znalazł sie w dżungli?

Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Nawet nie wiedziałaś, że to takie łatwe!. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Wróg Mowgliego z dżungli, tygrys bengalski Shere Khan, jest najbardziej zagrożonym gatunkiem wśród zwierzęcych bohaterów Kiplinga.. 403 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt