Zadania interaktywne z matematyki klasa 4

Pobierz

Autor: Matematyka o 09:58.3.. Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się.. Których dni było najmniej w tym miesiącu?. Bociany - podaje cechy ptaków i ssaków, zapamiętuje wiadomości o bocianach, wyjaśnia znaczenie przysłów.. Coraz bliżej święta - Boże Narodzenie, trochę matematyki, trochę zabawy.. Jeżeli chcesz poćwiczyć rozwiąż poniższe przykłady i przynieś do sprawdzenia: działania pisemne na liczbach naturalnych.. Nauka matematyki nie musi być trudna, a z naszym Matematycznym Zoo może być również przyjemna i pociągająca.. Na prośbę rodziców i nauczycieli - użytkowników naszego serwisu, począwszy od roku szkolnego 2012/2013 przystępujemy do opracowywania ćwiczeń dla klas 4. w zakresie 100, Dzielenie przez 6, 7, 8 i 9, Zadania tekstowe: Mnożenie i dzielenie, Zadania tekstowe: Wiek, Dzielenie z resztą w zakresie 100, Zadania tekstowe: Dzielenie z resztą, Mnożenie z zerami na końcu, Dzielenie z zerami na końcu .WSZYSTKIE ZADANIA INTERAKTYWNE ETAP I. Łamigłówka matematyczna 1 - Przeprowadź odcinki łamanej tak, aby przeszły prze.. ; Łamigłówka matematyczna 2 - Podziel figurę na cztery identyczne części.. ; Łamigłówka matematyczna 3 - Podziel figurę na 4 jednakowe części, aby każda cz.; Łamigłówka matematyczna 4 - Wpisz w prostokąty liczby od 1 do 6 w taki spos&oa.Matematyka kl. 4.. Bez znaczenia czy potrzebujesz dodatkowej powtórki czy szukasz .Ten multimedialny program edukacyjny przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych..

Zobacz Matlandię Junior.Zadania i ćwiczenia z matematyki - klasa 4.

Umiejętności matematyczne są niezbędne w codziennym życiu!. TelefonGra edukacyjna Telefon polega na powtórzeniu podanego ciągu cyfr na klawiaturze telefonu.. Jednostki długości Połącz w pary.w zakresie 100, Tabliczka mnożenia NA CZAS, Mnożenie przez 6, 7, 8 i 9, Tabliczka dzielenia.. działania na ułamkach zwykłych.Super ja chodzę do 4 klasy i mam test diagnostyczny z 1-3 a powtarzam tylko 3, bo 1 i 2 mało robiliśmy a dodawanie do 100 i odejmowanie do 100, a mnożenie i dzielenie do 100 też było w 3 klasie, więc muszę sobie powtórzyć wiadomości z 3 klasy, bo po wakacjach się zapomniało:-naliza , jego tematy (zadania interaktywne z matematyki, zadania matematyczne szkoła podstawowa klasa 4, strony matematyczne dla uczniów) i głównych konkurentów (matzoo.pl, math.edu.pl, sp114.edu.pl)Dzialania pisemne , Klasa 4 , Matematyka z kluczem , Matematyka , Reforma 2017 Szkola podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , dlanauczyciela.plZadania tekstowe z mnozenia i dzielenia (1 pkt.). [eng] TES iboard - materiały w j. angielskim dla uczniów szkoły podstawowej (matematyka, przyroda, historia) 5.Klasy 1-6 - nauka poprzez zabawę.. Nie tylko dobra zabawa, ale także zdobywanie wiedzy..

Matlandią Junior, która zawiera matematyczne zadania dla dzieci w wieku 5-9 lat!

Wiek i jego polowa.Nasze quizy i gry interaktywne z matematyki zaznajomią uczniów, m.in.: z działaniami pisemnymi, ułamkami zwykłymi i dziesiętnymi, figurami geometrycznymi, liczbami ujemnymi oraz procentami.. Pierwsza z nich to ponad 90 ćwiczeń powtórzeniowych, druga zaś zawiera 10 testów diagnozujących poziom wiedzy uczniów.Analogicznie postępujemy z mnożeniem dziewiątki przez 3,4,5,6,7,8,9 i 10.. Zadania i ćwiczenia z matematyki na poziomie szkoły podstawowej - klasa 4. poszczególnych dni było tyle samo.. Rejestracja Zaloguj Inne zadanie.. wietrznych.. Aby uzyskać dostęp do nielimitowanego korzystania z zadań dla swojej klasy i zapisywania się w rankingu portalu, należy zarejestrować się i wykupić abonament.I etap edukacyjny Gry i lekcje na tablice interaktywne - klasy 1-3 szkoły podstawowej.. Animals - nazwy zwierząt po angielski.. Zegar z kukułką.Testy matematyczne.. Kraina Magicznych Zadań - któż z nas nie marzy o szczypcie .Interaktywne testy i ćwiczenia z informatyki dla klas 4 - 6.. Wrzesień pewnego roku miał 40% dni słonecznych, 12 dni deszczowych, a dni tego miesiąca stanowiły dni wietrzne.. Przykłady do testów i ćwiczeń generowane są losowo przez program, który sprawdza także poprawność odpowiedzi..

"Na dzisiejszej lekcji matematyki uczniowie klasy piątej odwiedzili Matlandię.

deszczowych.. słonecznych.. Dodawanie ułamków dziesiętnych Połącz w pary.. Zadanie 2.. Rozwiązywali zadania matematyczne, liczyli, przekrzykiwali się podając różne sposoby rozwiązania, cieszyli się z sukcesów, uczyli się poprawiać własne błędy, ale nikt nie marudził, że jest trudno, że trzeba rozwiązywać kolejne zadanie.analiza , jego tematy (zadania interaktywne z matematyki, testy interaktywne szóstoklasisty, interaktywny sprawdzian szóstoklasisty) i głównych .. 1) KĄT PEŁNY MA MIARĘ a) 180º b) 90º c) 270º d) 360º 2) KĄT OSTRY TO KĄT a) KTÓRY MA MIARĘ WIĘKSZĄ OD 90º b) KTÓRY MA MIARĘ WIĘKSZĄ OD 180º c) KTÓRY MA MIARĘ MNIEJSZĄ OD 90º 3) KĄT WKLĘSŁY MA MIARĘ a) WIĘKSZA OD 90º I MNIEJSZA NIŻ 180º b) WIĘKSZĄ OD 180º c) RÓWNĄ 180º d) RÓWNĄ 360º 4) BY .PowtórkoMat 6. kryteria ocen z matematyki.. Składa się z dwóch części.. Szalone Liczby to strona matematyczna, na której znajdziesz nie tylko wyjaśnienie zagadnień matematycznych, ale także ćwiczenia, sprawdziany i całą masę innych pomocy naukowych.Klasa 4 Matematyka.. Program uczy, jak rozwiązywać różne typy zadań z matematyki z zakresu klas 4-6 szkoły podstawowej, i pozwala na szybkie sprawdzenie zdobytych umiejętności.. Uczy liczebników w zakresie od 0 do 9 oraz oswaja dzieci z funkcją telefonu..

Pobierz pełną listę działów i tematów: klasa 4. klasa 5. klasa 6. klasa 7. klasa 8.

Nauczyciele korzystają w szkołach z .Matematyka dla klasy 4.. Dzięki quizom i grom Squli, dziecko może ćwiczyć wszystkie omawiane w szkole zagadnienia.. Dzieci mogą uczyć się także samodzielnie, ponieważ program natychmiast informuje, czy odpowiedź do danego zadania jest błędna czy poprawna, a także czy całe zadanie .MATMAG.pl = KLASA 4: Spis zadań w klasie.. Poniżej zbiór testów i ćwiczeń pozwalających sprawdzić umiejętności z danego zagadnienia.. [pl] Systemy interaktywne - materiały są bezpłatne (mimo widniejącej ceny 0,01zł), najwięcej z matematyki, fizyki, kilka również z biologii, chemii, geografii, kształcenia zintegrowanego, sporo programów.. Tym razem zapraszam na stronę internetową, na której można ćwiczyć swoją wiedzę i informatyki- zajęć komputerowych klas 4 - 6, polecam :) Interaktywne testy i ćwiczenia z informatyki dla klas 4 - 6.. Dodawanie, odejmowanie, mnożenie oraz dzielenie.. Klasa 4 Matematyka.. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć!. Dołącz do społeczności MATMAG.pl rejestrując się w portalu i dokończ grę.. Zadania dla każdej klasy są oparte o materiał z podręczników szkolnych i tworzą je doświadczeni nauczyciele.MATMAG.pl = matematyka szkoła podstawowa = gry i zadania.. Jeżeli dziecko czerpie z jakiejś czynności przyjemność, to łatwiej przyswaja nową wiedzę.. Dlatego w Squli materiał szkolny ćwiczysz, grając i rozwiązując quizy.. Po rozwiązaniu testu następuje podsumowanie, w którym podany .Oferta Matematyka Szkoła podstawowa Klasa 4 Zestaw książek dla ucznia klasy 4 składa się z podręcznika, multi podręcznika oraz ćwiczeń w 3 wersjach (różniących się liczbą zadań) do wyboru.Aby znaleźć zadania do wykonania kliknij na datę zamieszczoną przy swojej klasie.. Koty na płocie.. Drogi Użytkowniku, to tylko próbka dla niezalogowanych.. Na każdy test przypada pewna liczba zadań.. ARYTMETYKA: uczeń kształcenia początkowego powinien mieć opanowany rachunek pamięciowy w zakresie 100.Interaktywne zabawy matematyczne nadają się zarówno do ćwiczeń w domu pod okiem rodzica, jak również w szkole na lekcjach matematyki czy zajęciach wyrównawczych.. Squla dla klas 1-6.. Drogi Użytkowniku, bez rejestracji, możesz obejrzeć listę wszystkich zadań i podejrzeć zadania w pierwszym dziale klasy.. Drogi Użytkowniku,KĄTY - Test.. Ćwiczenie przygotowujące do nauki pisania cyferek i liczenia.. Ćwiczenia interaktywne z przyrody dla klasy 4 Układy budujące organizm człowieka oraz Zjawiska pogodowe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt