Lepiej być zerem niż leszkiem millerem

Pobierz

Ciekawostki.. To efekt zachowaniaOstry spór toczyli w TVN24 na temat Traktatu Lizbońskiego Roman Giertych i Leszek Miller.. Tym razem Warszawy.. - odkrzyknęli im 'Marsjanie'.Na wielkich transparentach hasła: "Kończy się era gangu Millera" oraz znane już z manifestacji pierwszomajowej "Lepiej być zerem niż Leszkiem Millerem".. Akwizytorzy nieśli w plastikowych .Gdy w starciu ze Zbigniewem Ziobrą nazwał go zerem, przerobiono to na hasło wyborcze PiS: "Lepiej być zerem niż Leszkiem Millerem".. Wieśniak.Z takimi Polski się nie zbuduje!. Skomentuj Zgłoś nadużycie A. Adam Antoni 07.08.2018 15:20:04.. Podobnie 1 Maja .Giertych powiedział, że "lepiej być zerem niż Leszkiem Millerem", a Miller skomentował, że "do Giertycha można odnieść powiedzenie "wysoki, jak brzoza, a głupi jak koza".. - Nie gwiżdżemy pod Krzyżem Katyńskim - powtarzali instrukcje.Byłemu premierowi odpowiada młodzieżówka PiS, dla której młody poseł powoli staje się niemal wzorem: "Lepiej być zerem niż Leszkiem Millerem".. "Wysoki jak brzoza, a głupi jak koza"LESZEK MILLER do Romana Giertycha w magazynie "24 godziny" w TVN 24"Lepiej być zerem niż Leszkiem Millerem"ROMAN GIERTYCH w tym samym programie, odpowiadając.TEMAT: PO, PiS i reszta świata PO, PiS i reszta świata 2011/12/10 13:56 #87993 antonio; Wylogowany; Platinum Boarder Posty: 3740Dyskusje na temat: Posłanka PiS atakuje Ziobrę..

- Lepiej być zerem niż Leszkiem Millerem!

Sprawdź Opinię użytkowników Money.pl na ten temat oraz dołącz się do Dyskusji na Forum Money.plWiadomosci WP z Polski i ze Świata - Wszystko co ważne.. Ocena: 0 (glosow: 0)-+ W sprawach finansów jest mistrzem, jakby zero miał w prawie taka wiedze jak belka w finansach to nie musiałby się wstydzić .. - Rozumiem wasze niepokoje, bo 9 lat temu Austria była dokładnie w tym samym miejscu.. W piątek Sejm podjął uchwałę w związku z 70. rocznicą powstania Narodowych Sił Zbrojnych.Wyobrażam sobie mianowicie, jak znane postaci naszego życia publicznego, które się szczerze nie cierpią, a może wręcz nienawidzą, rzucają się sobie na szyje w akcie powszechnego .Pisarka, scenarzystka, felietonistka, założycielka polskiej Partii Kobiet.. Jak mi mandrysz znowu napisze ,ze jedzie po punkt to niech juz lepiej teraz sie pakuje.Wychodzi na to drogi Tango że lepiej być 'zerem' niż Leszkiem Millerem!. zgłoś naruszenie regulaminu » adriel.. /teraz trzeba wygrać z Zagłebiem , to będzie mecz prawdy.. Polityka.. W dniu 07.08.2018 o 13:16, Brama piekła napisał:Miller o NSZ: Sojusznicy Hitlera, pogromcy Żydów, orędownicy III wojny światowej ..

Pamiętajcie, że ...Wszak lepiej być zerem niż Leszkiem Millerem.

Pierwsza praca, wielki mit!. Do "grupy trzymającej .Dossier 24 mar 2008, 22:00 — "Wysoki jak brzoza, a głupi jak koza"LESZEK MILLER do Romana Giertycha w magazynie "24 godziny" w TVN 24"Lepiej być zerem niż Leszkiem Millerem"ROMAN .08.07 | Mistrz bonmotów Leszek Miller znów atakuje.. Politycy pokłócili się głównie o możliwość zmian zapisów Traktatu Lizbońskiego.. Pszczyna.. Sejm przyjął właśnie raport z prac komisji autorstwa Ziobry.. To już jest niestety dno dna.. Były minister edukacji powiedział, że "lepiej być zerem niż Leszkiem Millerem", a były premier .Rządy Millera - absolwent się poniewiera, Lepiej być zerem niż Leszkiem Millerem - pod takimi hasłami przebiegał pierwszomajowy happening na Rynku Głównym w Krakowie.. a propos komisji śledczej słyszałem hasło: lepiej być zerem niż Leszkiem Millerem.,Lepiej być zerem niż Leszkiem Millerem" - głosił jeden z transparentów.. Jak zwykle strzelili bramkę ,ajk zwykle trener do dupy - madrysz nastawił ich na jeden punkt więc jaki mógł być wynik.. "Lepiej być zerem niż Millerem" - protest - wydarzenia.interia.pl - "Wolę być zerem niż Leszkiem Millerem" - pod takim hasłem kilkadziesiąt osób z młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości demonstrowało wczoraj przed Kancelarią Premiera.. - kręcili z niezadowoleniem głowami weterani lewicy, spoglądając na przebranych za zielone ufoludki działaczy 'Naszości'..

A z premiera Marka Belki stającego przed komisją ds.Lepiej być zerem niż leszkiem millerem.

Aha, lewica dorobiła się już kolejnego kandydata na prezydenta.. Postów: 390.. Parę lat temu nazwał Zbigniewa Ziobrę zerem, na co sam zainteresowany odpowiedział rymowanką: Lepiej by.. "Lepiej być zerem niż Leszkiem Millerem" Paniał antoś?. Edytuj.. Pasuje?. Ma nim być Wojciech Olejniczak.. Łowca.. Lepiej być zerem niż Millerem, czyli protest PiS - RMF24.pl - Wolę być zerem niż Leszkiem Millerem - pod takim hasłem kilkadziesiąt osób z młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości .Weź udział w sondzie Zgadzasz się że lepiej być zerem niż Leszkiem Millerem?. Organizatorzy antyrządowej pikiety rozdawali sportowe gwizdki.. - skandowali uczestnicy pochodu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt