Test ze znajomości lektury mały książe

Pobierz

Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.. Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.Plik test ze znajomości treści lektury mały książe.pdf na koncie użytkownika tanyabobanya • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Testy do sprawdzianów i kartkówek z lektur - lepsze od chomikuj.. na Biegunie Południowym.. fretkafredziu / TESTY / Testy i opracowania lektur / Mały książę / Mały Książę-pytania.pdf.. Lotnik znalazł się na pustyni a) z powodu awarii samolotu b) braku paliwa c) katastrofy lotniczej d) miał misję do zrealizowania 2.. Jak dobrze pamiętasz przygody tajemniczego chłopca z obcej planety?. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Mały Książę - test znajomości lektury Test znajomości lektury Małego Księcia.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Czy znasz Małego Księcia?. O co poprosił narratora Mały Książę?. Test składa się z 12 pytań.. katarzyna_bialoglowa_66253.. Składa się on z 5 części - sprawdza znajomość lektury, umiejętność analizy tekstu poetyckiego, umiejętność rozumienia tekstu epickiego, redagowanie zaproszenia, redagowanie rozprawki.Test ze znajomości książki Mały Książe..

Test ze znajomości lektury "Mały książę".

Co w utworze oznacza zapis B-612 ?Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.. Oto quiz z Małego Księcia Saint-Exupéry'ego.. 2 hours .test pt Mały Książe Test.. ze strony 1.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Myślisz, że znasz lekturę "Mały Książę"?. wg Maslankowicztos.. Klasa 7 Polski.. Gdzie lotnik musiał przymusowo lądować?. Mały Książę - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Mały Książę.. Rozwiąż test!Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Test składa się z 12 pytań.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!TEST Z LEKTURY: Mały Książę | sameQuizy.. a) bawić się2.. Plik zawiera testy / sprawdziany / kartkówki dotyczące lektury jaką jest Mały Książę.. Napisz czego nie robił - 1p.. a) Przykrywał kloszem przed chłodem b) RozmawiałO co poprosił Mały Książę człowieka gdy pojawił się na Ziemi?. Jak tę pewność uzasadnia?. O co poprosił narratora Mały Książę?. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.Jeżeli zawsze bliski był ci Mały Książę - test znajomości lektury nie tylko odświeży twoją pamięć, ale i pobudzi nostalgię.. O narysowanie pudełka.. Test ze znajomości lektury "Mały książę"..

Test z lektury Mały Książe.

Co lubił robid Mały Książę?- 1 p. a) bawid się b) oglądad zachody słooca c) rozmawiad z Różą d) wąchanie polnych kwiatów 4.. Mamy dla was najpopularniejsze przez nauczycieli testy / sprawdziany / kartkówki z lektury pt. Mały Książę.. Co Mały Książę codziennie rano.. O narysowanie baranka.. O narysowanie węża boa zamkniętego i otwartego.Narrator w ostatnim rozdziale mówi o pewności, że Mały Książę wrócił na swoją planetę.. Jakie zjawisko atmosferyczne lubił oglądać Mały Książę?. Sprawdź, czy pamiętasz, co namalował dla chłopca pilot.. Napisz, co zagrażało planecie Małego Księcia?. 7th .Rozwiąż test ze znajomości lektury i prześlij na adres; do 8.04.2020 r. 2.. Co lubił robić Mały Książę?. Plan wydarzeń-Mały Książe Połącz w pary.. Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Gimnazjum Liceum Technikum Polski.Test z lektury mały książe Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. Test z lektury Mały Książe.. Książę musiał dbad o swój kwiat.. Zapoznaj się z notatką biograficzną Antoine de Sant- Exupery, autora książki " Mały Książę" i wykonajPlay this game to review Other.. Zerówka Dorośli Polski..

Test ze znajomości lektury "mały Książę" kl 7 DRAFT.

Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. "Mały Książę" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -maly-ksiaze-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Autorem książki pt. "Mały Książę" jest Preview this quiz on Quizizz.. Można się znów na chwilę przenieść do świata, w którym nie ma nic ważniejszego, aniżeli miłość do pięknej róży, a to, co naprawdę ważne, kryje się w przyjaźni, gwiazdach, poznawaniu i marzeniach.Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy "2013-07-16 15:53:10 Test lektury Mały Książę 2015-10-24 16:31:22 jakie są twoje wrażenia z lektury " Mały Książę "?. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?Test dotyczący lektury "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!. O co poprosił narratora Mały Książę?. Wraz z testem / sprawdzianem / kartkówką .Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'egoTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'ego.. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!. oraz jego narodowoœæ.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'egoTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'ego..

na Biegunie Południowym.Test z lektury Mały Książe.

Nowa era, zamkor, pwn, inne.. Test składa się z 12 pytań.. Test z Lektury Brakujące słowo.. Co Mały Książę codziennie rano.. Kto jest narratorem opowieści?. Napisz, co zagrażalo planecie Małego Ksiącia?. Chcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury?Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Mały Książę-pytania.pdf.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Chcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury?. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Przetestuj Swoją wiedzę w tym teście!Mały Książę - quiz wiedzy o niezwykłej książce Antoine de Saint-Exupéry.. Rysunek nr 2, który Mały Książę wykonał, będąc dzieckiem, według dorosłych przedstawiał kapelusz, a co ukazywał, zdaniem małego autora?. Z jakiej planety pochodzi Mały Książę i kogo oswoił, a kto pomógł mu pożegnać się z Ziemią.. Pytania Mały Książę.cdr.. 2010-01-06 21:44:06Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.Kartkówka ze znajomości treści lektury Antoine da Saint Exupe'ry "MAŁY KSIĄŻĘ" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. 1. Podaj imiê i nazwisko autora "Ma³ego Ksiêcia".. Rozwiąż nasz quizPreview this quiz on Quizizz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt