Jak przypiąć post na grupie

Pobierz

0. sandra.Gdy opuścisz grupę, nie będziesz już dostawać powiadomień dotyczących grupy ani widzieć w Aktualnościach publikowanych w niej postów.. Prosta rejestracja Połącz się z ludźmi, którzy podzielają Twoje zainteresowaniaFeb 4, 2022Jak przypiąć post na stronie fb - Meilleures réponses; Jak przypiąć post na fb w grupie .Anonimowy.. Pojawi się nowy ekran przypinania grup.. Aktywuj opcję Przypnij w sekcji Wyróżnione.. Ale jak mówię - może to być usterka z winy FB.Znajdź post, który chcesz przypiąć na osi czasu.. Jeśli chcesz przypiąć jedną lub więcej wiadomości, wystarczy nacisnąć wiadomość, którą chcesz podświetlić, że tak powiem, a pojawi się okno z opcjami.Jak opublikujesz post, to potem klikasz obok w ten znaczek, ten ^ i tam Ci się otwierają opcje i masz Wyróżnij z taką gwiazdką obok, zaznaczasz i gotowe 5 Odpowiedź 2 / 2 Misialinka 216 22 sie 2014 o 14:49 dziękuję!. Pytania .. Kliknij w prawym górnym rogu posta.. Na fanpejdżu - trzy kropki, przypnij na górze strony.. Skąd i jak możesz przypinać swoje posty?Odpowiedź: Może to być chwilowy bug, usterka Facebooka, których nie brakuje po wprowadzeniu nowego wyglądu.. 0 Odpowiedź 4 / 4 Partanna 550 14 paź 2014 o 11:41 ślicznie dziękuję!. Możesz dodać do 100 000 członków, wspomnieć o nich w swoich wiadomościach, odpowiedzieć na konkretną wiadomość, przypiąć i odpiąć wiadomości, tak jak w zwykłej grupie, ale Twoi członkowie będą nadal otrzymywać powiadomienia, nawet jeśli wyłączą powiadomienia..

Jak przypiąć post na grupie na fb?

Poza tym, na profilu prywatnym faktycznie nie ma takiej opcji.. Zawsze dostajesz powiadomienie jak publikacja się publikuje.. 0 Zadaj pytanie Dołącz do społeczności CCM!. i tyle.. uwaga - pamiętaj, że jeśli edytujesz post to po pierwsze - wyświetli się informacja o tym, że jest edytowany i po drugie - będzie widać zmiany.. Aby dodać temat do swojego posta w grupie: W Aktualnościach kliknij Grupy w menu po lewej stronie i wybierz grupę.. Dodaj hasztag przed zwrotem lub słowem kluczowym w poście.Jeśli jesteś administratorem strony na Facebooku, możesz oznaczyć jeden lub więcej postów jako reklamy, a dla większej widoczności można je przypiąć u góry strony.. 2018-06-19 20:32:03; Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedzi.Jeśli chcesz przypiąć jakąś grupę, aby wyświetlała się zawsze na samej górze listy, wystarczy obok panelu "Twoje grupy" dotknąć przycisku "Edytuj".. Jak opuścić grupę na Facebooku?. Najnowsze przypięte elementy wyświetlane są na początku listy, ale można zmieniać ich kolejność.. ), czy później same się "odpinają", czy opcja będzie dostępna na mobile.tutaj kliknij :::: Program 9 Kroków MLM ONLINE - dla osób, które chcą zbudować swój AUTOMATYCZNY SYSTEM POL.Aby móc przypinać posty na stronie, musisz być administratorem lub redaktorem..

Ważną różnicą jest to, że można przypiąć kilka postów na raz.

Kliknij Napisz coś.. i napisz post.. Aby przypiąć grupę, wystarczy dotknąć ikony pinezki obok niej.Aby przypiąć grupę, przejdź do aplikacji Facebook na iPhonie, iPadzie lub urządzeniu z systemem Android.Opcja "Przypnij wiadomości" Możesz go znaleźć na czacie z osobą, a także w grupie i na kanałach, co pozwala na pozostawienie ważnych wiadomości na czacie.. Przejdź do swojej strony, a następnie do posta na osi czasu strony.. Przypięte elementy pozostają widoczne do momentu usunięcia.. Pamiętaj, że ta opcja dostępna jest tylko dla niektórych funkcji.Jestem na grupie odrodzeni hajsownicy, mam post który łamie regulamin, i nie ma opcji zgłoś administratorowi 2017-08-29 18:17:09; Czy jak napisze post w jakiejs grupie na fb, moi znaj to widza?. 2016-09-18 20:50:28Jan 26, 2022Od wczoraj opcja ta też jest dostępna na Grupach.. kliknij ikonę "Więcej" (trzy kropki) w prawym górnym rogu postu.. 0 Zadaj pytanie Dołącz do społeczności CCM!. Aby przypiąć post w górnej części osi czasu strony: W menu w lewej części Aktualności kliknij Strony.. wybierz "Przypnij do góry strony.". Informacje o przypiętych postachW grupach prywatnych są one widoczne tylko dla członków.. Aby to zrobić, musisz znaleźć publikację i kliknąć ikonę "więcej" w menu i nacisnąć ustawienia "ustaw od góry"..

Aby przypiąć post: Kliknij po prawej stronie posta, który chcesz przypiąć.

Jeśli ci się powiedzie, na poście pojawi się ikona thumbtack (wskazująca, że jest przypięty), a post przeniesie się na górę strony.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Wybierz opcję Przypnij w wyróżnionych.Członek grupy może dodać do 30 tematów w jednym poście.. 27 lis 2015 o 14:45. klikasz na strzałkę skierowaną w dół koło posta i tam jest opcja Edytuj, ale.. Szkoła - zapytaj eksperta (1556) .. Tam znajdziesz polecenie Przypnij post - kliknij i przypięte.. (gotowy do odpinania postu?Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Jak przypiąć post na stronie na Facebooku?. Prosta rejestracja Połącz się z ludźmi, którzy podzielają Twoje zainteresowaniaAby przypiąć post na górze grupy w Workplace, w menu opcji posta wybierz opcję Przypnij post.Kliknij obok pozycji Zasady i/lub Tematy w grupie.. Przy każdym poście masz takie menu rozwijane - strzałkę w dół.. Przewiń w dół do sekcji Dodano do grupy i kliknij obok funkcji, którą chcesz przypiąć.. Nie wiadomo jak na razie, czy ta funkcja pozostanie, na jak długi czas te posty się przypina (też na 7 dni?. Jeśli nie widzisz pozycji Grupy, kliknij Zobacz więcej.. | Facebook - Centrum pomocyOct 5, 20214 lip 2014 o 14:05. w okienku w którym publikujesz post jest widoczna ikonka zegara klikasz w to, a następnie ustalasz datę i godzinę publikacji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt