Fajne teksty dla ukochanej

Pobierz

18.Dla kochanego Kamila (chmureczki), na zawsze kochająca…Kocham Ciebie tak, jak dawniej Choć z mych oczu płynie łza.. Największy ze mnie, ale z tobą.. Każdy z pewnością znajdzie wśród nich odpowiednią sentencję dla siebie.. Nie przyzwyczaję się.. Jesteś dla mnie wszystkim: słońcem, marzeniem, przyszłością.. Najlepsze ze mnie można znaleźć razem z tobą.. Bo jesteś Piękna.. 4.Dotknij mnie czule i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.".. Jeśli kochanie cię jest złe, nie chcę mieć racji… 16.. "Każde głębsze uczucie prowadzi do cierpienia.. Jakże by inaczej.Dla przyjaciółki Przybywając z słowem na dobranoc, życzę spokojnych snów i łatwego wstawania o poranku.. Fajnie, że działasz .TodayDec 1, 2021Mar 8, 2022 Wierszyk.pl.. < 33 `Więc proszę Cię blisko bądź, kochaj mnie,trwaj przy mnie `Szczęście, razem z definicją własnej siebie, odnalazłam w Tobie, i mimo że nie lubisz własnego imienia, to te pięć liter, to dla mnie najcudowniejsze pięć liter pod słońcem, wiesz?Delikatnych jak Twój dotyk, pięknych jak Twoje oczy i słodkich jak Twój uśmiech snów życzę Ci tej i każdej następnej nocy.. Miłość bez cierpienia nie jest miłością".. Kocham cię tak Pięknie i ładnie.. Bo Miłością mą jesteś Ty.. Mogę udawać szczęście, kiedy czuję się źle.Sep 2, 2020Kocham kolor Twoich oczu.. pragnę do.A Twe oczy ukazują świat, który uczy: Żyć, wierzyć, kochać i trwać w miłości..

do wysłania na komórkę ukochanej osobie.

Niech każdy sen przynosi ciekawe doświadczenia, a z rana niech nie będzie lenia.. Wiersze miłosne dla niej i wiersze miłosne dla niego warto mieć w odwodzie na każdą okazję lub.. korzystać z nich bez okazji, by sprawić przyjemność ukochanej osobie.Wierszyki na dobranoc - dla ukochanej i dla niego W ten cichy wieczór, gdy gwiazdy świecą na niebie, ja pełna tęsknoty, piszę ten wierszyk do Ciebie.. Oczywiście, że tak.. Bez Twojego uśmiechu Bez Twojego oddechu Bez Twojej obecności ani minuty wytrzymać nie mogę.. "Człowiek zrobi wiele, by go kochali.Księżyc świeci swoim blaskiem, noc nadeszła zimna, Jestem senny, lecz nie zasnę, a to sprawa dziwna.. XOXO (uściski i pocałunki) 14.. Zanim zaśniesz Złotko, pomyśl o mnie słodko.. którą związani jesteśmy w wierności.. Moja poranna noc i południe bez ciebie to nic.. "Jedynym bólem, jaki przeraża mnie w śmierci, jest to, że można umrzeć nie z miłości.".. Życzę Tobie wiele szczęścia, By ktoś Kochał Cię jak ja!. Jesteś moją miłością.Poniżej znajduje się 20 najlepszych propozycji smsów o miłości.. Nie byłabym taka urocza, gdyby nie twoja miłość.. Dla Ciebie płynie ma łza.. 20 miłosnych smsów ?. Będę cię trzymać w sercu, aż znów będę mógł trzymać cię w ramionach… 15.. Jest zawsze oryginalna i zmienia się stale, zależnie od charakteru i indywidualnych cech osoby, którą kochamy..

Miłe, śliczne, fajne, przed zaśnięciem.

Dzień dobry.. Mogę wyjaśnić, dlaczego cię kocham, ale zajęłoby to wieczność.. Całym dniem i całą nocą, siedzisz w mojej głowie, Leżę sobie sam w mym łóżku i tak myślę sobie: Słodkich snów, spokojnej nocy dzisiaj Tobie życzę, Pragnę byś już poszła spać, choć to nie koncert życzeń,Najlepsze cytaty o miłości.. "A kiedy ona cię kochać przestanie, zobaczysz noc w środku dnia, czarne niebo zamiast gwiazd, zobaczysz wszystko to samo, co ja.".. Bo ja Kocham Ciebie całą.. Dla Ciebie serce me drży.. Vincent van GoghSłońce nie świeci już dla mnie, kwiatki nie rozkwitają, a ulubiony muzyk śpiewa dla swej ukochanej.. Kocham Twoja rączkę małą.. Czekoladowa Wenus Życzenia 10 marca 2020 roku .. ocenianie autorów i książek, półki na książki, zdjęcia przy tekstach, statystyki.. Potrzebuję twojej Miłości do Mnie.. Franciszek Salezy Jedyną miarą miłości jest miłość bez miary.. Wierszyki na dobranoc.. Poniżej znajdziecie najlepsze sentencje, które są czasami pozytywne a czasami smutne.. Wyślij e-mail Facebook 38 Twitter Kochana przyjaciółko, niech księżyc i gwiazdy przykrywają cię do snu blaskiem, na dobranoc życzę spokojnej nocy.. Autor: Arkadiusz Sikorski.Uczucia okazujemy na wiele sposobów, ale od wieków najlepszym wyborem są wierszyki na walentynki, cytaty o miłości, życzenia na walentynki, a dla osób z poczuciem humoru przysłowia o miłości..

Jeden z czytelników bloga zapytał mnie, czy znam jakieś fajne, krótkie cytaty.

Kocham kolor Twoich włosów.. Johann Peter Eckermann Miłość nie jest nigdy taka sama.. 102 krótkie cytaty, które sprawiają mi najwięcej przyjemności.. bo przy tobie powietrze pachnie truskawkami, wiatr agrestem, a każda chmura przypomina czekoladowe serduszko !. Feb 14, 2022Zamykam oczy by Ciebie sobie wyobrazić Otwieram okno by poczuć Twój zapach Tulę telefon wyobrażając sobie, że to TY Spoglądam na gwiazdy wyobrażając sobie, że to oczy Twe Zasypiam by w śnie Ciebie odnaleźć Budzę się by znów Ciebie ujrzeć Kiedy mnie przytulasz czuję bicie Twojego serca Kiedy mnie całujesz, czuję że odlatuję Kiedy na mnie patrzysz przypominam sobie gwiazdy Kiedy się uśmiechasz czuję jak serce mi z radości skacze I jedyne co wiem to, że nie .. (Prosty pocałunek na jedno słowo) 13.. Dzień dobry moje życie i moja miłość.. Przygotowałam dla Was duża kolekcję najlepszych cytatów o miłości.. mahogany Myśl 18 lipca 2010 roku, godz. 00:10 230,2°CZakochujemy się w kimś dlatego, że jest wyjątkowy, że ma to, czego nie ma nikt inny, że "śpiewa piosenkę, którą tylko ty słyszysz".. Namiętnych snów Kociaczku mój.. Gdy zasypiasz mój kwiatuszku, połóż rękę na serduszku, drugą rękę miej pod głową, przyśnię Ci się daję słowo, popilnuje Cię do rana, śpij gwiazdeczko ukochanaFeb 14, 2022Wierszyki na dobranoc, dla ukochanej, dla dziewczyny i dla chłopaka, dla niego i dla niej..

*** Gdy już wszyscy śpią I...Miłość przekształca duszę na podobieństwo osoby ukochanej.

Twego wzroku co mnie onieśmiela i słodkiego uśmiechu co mnie rozwesela!. Jan Twardowski.. Na niebie już gwiazdy się pokazały.. Bardzo interesujące podejście do miłości miał ksiądz Jan Twardowski.Dzień dobry i życzę pięknego dnia.. Słodkich Snów!. Wyślij e-mailDobranoc Gwiazdki i księżyc świecą na niebie, a ja leżę i brakuje mi Ciebie!. Ocena użytkowników: / 44.. Kocham twoje Ręce, oczy, Nogi i usta.. Kategoria: Najpiękniejsze wyznania miłosne.. Dzielcie się nimi ze swoimi najbliższymi.Z Tobą za rękę przed siebie w nieznane będę szła.. Całym moim światem.. Zaszło kilka zmian: limit tekstów na stronie głównej, prostszy wygląd strony.. Dla Ciebie żyję ja.. Bo tak mi mocno zawróciłeś w głowieTyś szczęściem, radością i uspokojeniem mego tchu, więc pozwól odpocząć i wramionach ukołysz mnie do snu Kocham ptaki i obłoki kocham cały świat szeroki kocham wciąż gwiazdy na niebie a najbardziej kocham Ciebie Dziękuję za to, że jesteś tu Za każdą chwilę jak ze snu Za ciepły dotyk w zimny dzień Za troski, które odsyłasz w cień Za bliskość Twoich ust we śnie Za każdy chłodny oddech Twój Dziękuję za to, że jesteś tu Zapamiętaj czułe słowa Zapamiętaj .przeze mnie Kochana!. Słyszenie twojego imienia wywołuje u mnie uśmiech!. Znajdziecie też piękne aforyzmy, inspirujące hasła oraz motywujące złote myśli.. Bo ja myślę wciąż o Tobie, wciąż istniejesz w mojej głowie.Strona Główna › Cytaty i sentencje › 102 krótkie cytaty, które sprawiają mi najwięcej przyjemności..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt