Zapisz wypowiedzi postaci ukazanych na fotografiach

Pobierz

Ułóż ich wypowiedzi.. Proszę czekać.. Proszę czekać.. Czym jest Co za dużo, to niezdrowo.Napisz wypracowanie pt. ,,Miłość - siła fatalna'' Proszę mam na jutro Przedmiot: Język polski: 0 rozwiązań: autor: ~Tomek 24.9.2017 (12:24) czego domyslasz się o życiu taty i Mysi i Pippi na podstawie fragmentu Przedmiot: Język polski: 0 rozwiązań: autor: -Mirka50 24.9.2017 (12:10)Zapisz w punktach instrukcję wykonania surówki z przedstawionych na fotografiach produktów oraz z użyciem ukazanych przedmiotów.. Szkoła mówienia i pisania 127 Bliżej języka Przysłówek.. 0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań.. Kocham gotowanie i francuską literaturę.Zapisz w punktach instrukcję wykonania surówki z przedstawionych na fotografiach produktów oraz z użyciem ukazanych przedmiotów.. Produkty: oliwa z oliwek, marchewka,…Wyobraź sobie, że stoisz przy oknie ukazanym na fotografii.. - Zadanie 2: Teraz polski 6 2014 - strona 32Zapisz wypowiedzi postaci na ukazanych na fotografiach użyj zdania Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa.. Co pomogło Ci we właściwym określeniu tych postaci?. Zapisz wypowiedzi postaci na ukazanych na fotografiach użyj zdania oznajmujacego pytajacego rozkazujacego.Zadanie.. (odkryć) coś niesamowitego!. Ale mnie parzy to słońce.. Użyj zdania oznajmującego, pytającego lub rozkazującego.. Przykładowe rozwiązanie: 1. ułóż wypowiedzi postaci przedstawionych na zdjęciach zgodnie z podanymi intencjami - informujemy - oznajmiamy - dajemy radę - przypuszczamy - grzecznie proszę - proszę - informuję o czynnościach, które mogłyby się zdarzyć - powiadamiam7 Uzupełnij wypowiedzi postaci ukazanych na ilustracjach..

9 Zapisz wypowiedzi postaci ukazanych na fotografiach.

Napisz dwa zdania rozwinięte dotyczące zdjęcia obrysuj zieloną pętlą wyrazy tworzące grupę podmiotu a żółtą pętlą Wyróżnij grupę orzeczeniaZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Co mogłyby powiedzieć zwierzęta ukazane na fotografiach?. (zacząć) w tym miejscu.. Uzupełnij wypowiedzi postaci ukazanych na fotografii Zastosuj odpowiedni tryb czasownika w tym miejscu określ coś niesamowitego otworzyć szerzej obliczyć bez mojej pomocy Answer.. Nauczycielka w liceum z 5-letnim doświadczeniem.. • na pierwszej ilustracji - zdanie pytające i zdanie oznajmujące • na drugiej ilustracji - zdanie oznajmujące i zdanie rozkazujące • na trzeciej ilustracji - zdanie oznajmujące i zdanie pytająceUłóż wypowiedz postaci na fotografi.Wykorzystac podany wyraz słońce,Słońce.. (policzyć) bez mojej pomocy.. Zastosuj zdania oznajmujące.. Zastosuj zdania oznajmujące.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Zapisz wypowiedzi lub myśli postaci przedstawionych na ilustracji.. Question from @Unicorn159 - Gimnazjum - PolskiUzupełnij wypowiedzi postaci ukazanych na fotografiach.. Zastosuj zdania oznajmujące.. Obok zapisz imiona lub przezwiska bohaterów, .. Zapisz w punktach instrukcję wykonania surówki z przedstawionych na fotografiach produktów oraz z użyciem ukazanych przedmiotów.. Przykładowe rozwiązanie: Rolnik: Dobrze, że świeci słońce..

Ułóż wypowiedzi postaci ukazanych na fotografiach.

Zastosuj odpowiedni tryb czasownika.. Produkty: oliwa z oliwek, marchewka,…Napisz wypracowanie pt. ,,Miłość - siła fatalna'' Proszę mam na jutro Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa 0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań 0 rozwiązań Przykładowe rozwiązanie.Rolnik: Dobrze, że świeci słońce.. 9 Napisz krótki dialog między postaciami przedstawionymi na zdjęciu.. 0 rozwiązań: autor: ~Dominik rozga 21.9.2017 (06:54) Zapisz wypowiedzi postaci na ukazanych na fotografiach użyj zdania Przedmiot: .Napisz opowiadanie , w którym przedstawisz losy jednego z bohaterów przedstawionych na fotografiach; Napisz opowiadanie odtwórcze w którym przedstawisz postac współczesnej Ateny; Napisz opowiadanie w którym przedstawisz losy małego księcia po powrocie z podróży na swoją planete.zapisz w postaci jednej potegi 5 3 5 4.. Bliżej języka (otworzyć) szerzej?. Zastosuj zdania oznajmujące.. Skorzystaj ze wskazówek.. Question from @eloziomy67 - PolskiZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Zapisz wypowiedzi lub myśli postaci przedstawionych na ilustracji.. Użyj czasowników w różnych trybach.. Zapisz pytania, na które odpowiadają wyróżnione słowa.. Question from @hanianowak843 - PolskiRozpoznaj bogów greckich ukazanych na ilustracji.. Nauczyciel.. Przykładowe rozwiązanie.. 12 15 Dla dociekliwych 10 Odszukaj w internecie, jak brzmiało najstarsze zdanie wypowiedziane w języku polskim.Oskyyyy..

"13 8 Uzupełnij wypowiedzi postaci ukazanych na fotografiach.

Podręcznik, s. 173-174 Przypomnienie i uzupełnienie wiadomości Moja notatka.. Opisz, co widzisz.. 9 Napisz krótki dialog między postaciami przedstawionymi na zdjęciu.. 14Wpisz w okienka odpowiednie cyfry Answer.. Produkty: oliwa z oliwek, marchewka,… Unicorn159 April 2019 | 0 Replies .zredaguj kilka zdań na temat superbohaterów ukazanych na fotografiach.. Ułóż wypowiedzi postaci ukazanych na fotografiach.. Użyj czasowni-ków w różnych trybach.. (otworzyć) szerzej?Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Wyschnie ziemia i Odpowiedź na zadanie z Teraz polski 6 2014Zapisz w punktach instrukcję wykonania surówki z przedstawionych na fotografiach produktów oraz z użyciem ukazanych przedmiotów.. Zadanie.. Bądźcie uważni!. W swoich tekstach zastosuj wyrazy z ,,nie".. Zastosuj odpowiedni tryb czasownika..

Zapisz wypowiedzi postaci na ukazanych na fotografiach użyj zdania... - Zaliczaj.pl.

Czy widzicie, co dziewczynka trzyma w ręku?. Zastosuj jedno zdanie pojedyncze i jedno wypowiedzenie złożone oraz trzy równoważniki zdań, w tym jedno wykrzyknienieUzupełnij wypowiedzi postaci ukazanych na fotografii Zastosuj odpowiedni tryb czasownika zacząć w tym miejscu odkryć coś niesamowitego otworzyć szerzej policzyć bez mojej pomocy.. Uporządkuj punkty planu wydarzeń przedstawionych w powieści i wpisz numery wypowiedzeń.. Teraz oglądamy ilustracje.. Proszę czekać.. "Houston, jesteśmy w du.pie, ukradli nam Słońce.. (zacząć) w tym miejscu.. Użyj zdań złożonych podrzędnie.. Pokaż więcej.Bliżej języka Dokucza Ci młodsze rodzeństwo i chcesz, aby przestało.. 6 - strona 86.. Odpowiedź na zadanie z Nowe Słowa na start!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt