Dlaczego chłopak nie lajkuje moich zdjęć

Pobierz

Wiem, że to może wydawać się głupie, taka trochę zazdrość o coś takiego, ale skoro mój chłopak codziennie lajkuje innym dziewczynom zdjęcia, to to nie jest fajne.. Rozmawiam o tym z koleżankami i faktycznie - każda z nich podkreśla, że jakiekolwiek kontaktowanie się z byłą jest po prostu niedopuszczalne.Oszczędność czasu i nerwów.. Nigdy nie jesteś pewna jego uczuć i nie wiesz, na czym stoisz.. .Pod wpisem, gdzie mogliście zadawać mi pytania rozbrzmiała się mała dyskusja na temat tego, że na blogu nie ma zdjęć mojego dziecka i męża.. Ja bym się nie przejmowała tym.Lajkuje i komentuje twoje stare zdjęcia lub wpisy w mediach społecznościowych.. Dziewczyny, mimo tego ze kocham mojego nie męża ( jescze przynajmniej) to ostatnio zauwazyłam ze ma na komputerze fotki swoich eks i ze swoimi eks.. POmożesz?. Ani strzępka obrazowego dowodu - w naszych rolkach z aparatu, w mediach społecznościowych, oprawionych nad kominkiem - by potwierdzić naszą wzajemną obecność w naszym życiu.. 666kasja.. Jest czuły, zalotny i chętny do rozmów.. Dlaczego nie jestem Pierwsze moje dziecko nowy iPhone.. zweryfikowana Posty: 1.506.. Nic nie znaczą.. Jesteśmy prawie rok czasu razem, poznaliśmy się kilkanaście lat temu i z tego względu, że mieszkamy w dwóch różnych państwach, prowadzimy związek na odległość.. Kiedyś podobno ją zaczepił i próbował pisać, gdy nie byliśmy jeszcze razem, ale coś między nimi rzekomo nie zaiskrzyło..

Zmusić nie zmusisz ludzi do lajkowania tobie zdjęć.

Być może to dlatego że twoje posty i zdjęcia nie są tak jakby źródłem zainteresowania lub ktoś by dał like ale mu się nie chce.. Wiesz,to są tylko lajki.. Więc walczę plecami chęci uber-mama (tak, jest to czasownik teraz) na social media, ponieważ stara się zrobić tak po prostu opuszcza mnie uczucie niewystarczające i rozczarowanie w siebie.. Poniżej fragment dyskusji i muszę stwierdzić, że niektóre pomysły i domysły wprowadziły mnie w małe osłupienie.Witam, mam pewien problem z samą sobą.. Zdjęcia z wakacji (w bikini), z wesel (w .Owszem, ukrywa, przed tą całą rzeszą swoich przyjaciółek.. Oczywiście nie każdy facet jest taki sam i nie każdy identycznie okazuje uczucia.. Boli mnie to, że sam nierzadko się niepochlebnie o niej .Możesz się przygotować z nadchodzących tematów, np. jeśli ona spyta o związek, to Ty spytasz ją wtedy, dlaczego ona ma nadal zdjęcia z byłym na facebooku.. Kiedyś nie mieliśmy takiej możliwoś.. Daria Krajewska, 6 kwietnia 2018. a zdjęcia na facebooku.. Dzięki za pomoc.. To, że przedstawił Cię kilku swoim kolegom, nie zmienia faktu, że nie jest mu na rękę, żeby inne dziewczyny, z którymi utrzymuje kontakt (nie tylko wirtualny) dowiedziały się o Twoim istnieniu i tym, że on jest oficjalnie "zajęty".Niewątpliwie nie jest to zadanie łatwe, ale pomoże ci w tym świadomość, że robisz to dla siebie..

Mam cudownego chłopaka o którego nagle zrobiłam się zazdrosna.

czy to normalne?. Niestety, póki co kobiety są zdane wyłącznie na własną intuicję.. Jeśli potwierdzisz, że Twój kanał RSS zawiera zdjęcia (odpowiednio duże zdjęcia, min.200x200px), a mimo to Mikser nie pobiera zdjęć przepisów to napisz do naszej pomocy technicznej (nie na forum).Dlaczego nie zobaczysz zdjęć moich dzieci na Facebooku.. no niby tak, ale to głupie uczucie kiedy on pokazuje, że one mu się podobają.Jeśli kobieta się szanuje,to żaden amant z kasą nie upokorzy jej,tyle w temacie,a z Twoim podejściem,to lepiej,żebyś nie miał żony,bo każde jej przewinienie będziesz zwalał nie na karb swojego zachowania,czy jej złego dnia,ale na to,że widocznie pierścionek nie był złoty,a srebrny,choć niewiasta złota nie będzie lubiła.A Tobie zawsze w takim przypadku jajecznica będzie za słona.Temat: Lajkowanie innych na instagramie.. Mój M. codziennie lajkuje zdjęcia swoich ładnych koleżanek na instagramie.. czuję się z tym źle, jestem zazdrosna, nie należę do osób pewnych siebie (ale pracuje nad tym) i jest mi po prostu smutno, gdy widzę, że M. lajkuje wszystkie zdjęcia innych dziewczyn..

Ale jeśli widzisz że ten chłopak jest dla ciebie miły i te sprawy do tego polubia ci zdjęcia można się zastanowić.

Proszę czekać.. 0Lajki nie są najwazniejsze ale jesli ci tak na tym zależy to poże postaraj się lajkować i komentować zdjęcia większej liczbie osób ;) Proszę czekać.. 0Widzisz, osiemnaście miesięcy po naszym spotkaniu wciąż nie ma zdjęć mojego chłopaka i mnie razem.. Jeżeli jednak mu zależy, z pewnością w czasie dłuższej rozłąki da o sobie znać poprzez kilka z powyższych oznak tęsknoty!Powodem takiego zachowania jest niskie poczucie własnej wartości.. 0 Odpowiedz Cytuj.. Nawet, jeśli cierpimy, rozumiemy sytuację i szanujemy decyzję drugiej strony.Jeśli jest normalny i nie lajkuje wszystkiego podpisując "słodkei zdjątko wspaniale" to myślę, że mu się podoba.. Jeśli on naprawdę cię lubi, będziesz to odczuwać i nawet przez chwilę nie zakwestionujesz tego.Zgadzam się z większością że nie.. Ostatnia zmiana 2013-05-29 18:26 przez aa16.. Jeśli jednak nauczysz się wnikliwie obserwować facetów i poprawnie interpretować wysyłane przez nich sygnały, w mig będziesz wiedziała, co dany chłopak do Ciebie czuje.Źle to o nim świadczy.. Gdy nasza samoocena nie zawodzi - przyjmujemy odmowę do wiadomości i szukamy dalej.. Chłopak.. a zdjęcia na facebooku.. Ale podejrzewam, że możliwe że mu się podoba tylko fizycznie - szczególnie, jeśli za bardzo z nią nie gada.Zazdrość o byłych jest tak głęboka, że 87 proc. Polek nie kryłoby niezadowolenia, gdyby ich partner lajkował zdjęcia byłych dziewczyn..

Istnieją w życiu sytuacje, które wymagają wykazania się ...Odp: Polubienia zdjęć płci przeciwnej, gdy jest się w związku... pomocy!

POmożesz?. DashDividers_1_500x100_3 Fotki albo tak się nie stało.-Nie jesteś popularna i jesteś mało zauważana.-Dodasz nieładne zdjęcia.. Możesz się z nią droczyć, że pewnie chce Ciebie wykorzystać, aby wzbudzić zazdrość w byłym lub chce Cię mieć, żeby załatać po nim pustkę i dlatego go nie eliminuje ze swojego życia.Zastanawiam się tylko nad tym, że skoro nie spełnia moich oczekiwań i nie do końca się uzupełniamy to czy ten związek ma przyszłość bo nie oszukujmy się- jest to ważna sfera związku.. Wydaje mi się, że on po prostu tego nie lubi ale naznaczę, że ja na początku też nie przepadałam za kończeniem w buzi ale uczucie to .Chłopak.. Jesteś zbyt wymagający.. Chyba nie będziesz miała dużo komentarzy, bo nawet mnie .Jeśli widzisz zdjęcia to super, jeśli nie, to otwórz dodatkowo ten kanał w TheOldReader.com i sprawdź czy tam widać zdjęcia czy nie.. Zmieniany 1 raz(y).. Wiemy, że brak wzajemności nie oznacza, że z nami jest coś nie tak..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt