Miesiące po angielsku wymowa

Pobierz

weekdays - dni robocze.. W odróżnieniu od polskich zasad gramatycznych, miesiące po angielsku piszemy zawsze wielką literą.. One day - pewnego dnia.. Są to podstawowe słówka, których używa się bardzo często w życiu codziennym i zdecydowanie w.Ta lekcja języka angielskiego jest o nazwach miesięcy po anagielsku.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. W mojej pracy koniec miesiąca jest nerwowy.. 1 ocena | na tak 100% 1 0 Kempton odpowiedział (a) 28.06.2017 o 10:30: Nie febjuari tylko februari Kempton odpowiedział (a) 28.06.2017 o 10:30: Nie febjuari tylko februari Kempton odpowiedział (a) 28.06.2017 o 10:31: I nie dżulej tylko dżulaj Kempton odpowiedział (a) 28.06.2017 o 10:31:Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Jak nazywają się miesiące po angielsku ?. Naucz się i przetestuj znajomość słówek z tej kategorii.. Znając już nazwy miesięcy w języku angielskim bardzo łatwo jest rozróżnić skróty określonych miesiący.Oto miesiące po angielsku wraz z wymową: miesiąc - month January (dżenjueri) - styczeń February (februeri) - luty March (marcz) - marzec April (ejpril) - kwiecień May (mej) - maj June (dżunn) - czerwiec July (dżulaj) - lipiec August (ogest) - sierpień September (semptembr) - wrzesień October (oktołbr) - październik November (nołwembr) - listopadJanuary- Dżenułeri (coś w ten deseń) February- Februłeri March- marcz (r bardziej nieme) April- ejpril May (chyba tak się to pisze)- mej June- dżun July- dżulaj August- ogast (au się czyta jak o) September- september (to r takie miękkie, tak jak w marcz) October- oktołber November- nowemberNazwy miesięcy po angielsku z wymową January - styczeń February - luty March - marzec April - kwiecień May - maj June -czerwiec July - lipiec August - sierpień September - wrzesień October -październik November - listopad December - grudzień Wymowa nazw miesięcy po angielsku Kliknij strzałkę by posłuchać wymowy:Miesiące po angielsku: nazwy i wymowa..

Nazwy miesięcy po angielsku.

Należy pamiętać, że w języku angielskim nazwy miesięcy piszemy zawsze wielką literą (ta sama reguła dotyczy dni tygodnia).. January /dżenueri/ - styczeń February /februeri/ - luty March /marcz/ - marzec April /ejpril/ - kwiecień May /mej/ - maj June /dżun/ - czerwiec July /dżulaj/ - lipiec .Miesiące - Months of the year w języku angielskim.. Wyjątek stanowi March - marzec oraz May, czyli maj.. Styczeń jest świetnym miesiącem na śnieg.. Przed nazwą miesiąca używa się przyimka "in" np. in April - w kwietniu.. Zaczynasz naukę z językiem, warto więc poznać nazwy miesięcy po angielsku.. Przejdź raz jeszcze przez prostą lekcję wymowy, zapisu oraz etymologii, dzięki której w szybki, skuteczny oraz […]Miesiące po angielsku z tłumaczeniem month - miesiąc months of the year - miesiące roku January - styczeń February - luty March - marzec April - kwiecień May - maj June - czerwiec July - lipiec August - sierpień September - wrzesień October - październik November - listopad December - grudzieńOto nazwy miesięcy po angielsku, które musisz znać i poprawnie zapisać.. Pamiętaj, że w języku angielskim, inaczej niż w polskim, piszemy je wielką literą.Poniżej zamieszczamy nazwy miesięcy po angielsku wraz z ich wymową fonetyczną.Po nauczeniu się chociaż trochę, rozmawiaj co 3 miesiące w roku po angielsku Z przyjacielem, który jest rodzimym językiem lub z kimś, kto już zna się na tym języku, ..

... Nazwy miesiący po angielsku.

Samogłoski w języku angielskim: fonetyka i wymowa.. Warto jest poznać te skróty aby uniknąć przykrych nieporozumień.. Czasowniki w języku angielskim.All day - cały dzień.. Razem z wymową :p.. Per month, a month - miesięcznie .jak sie wymawia miesiące po angielsku?. Wyjątek stanowi March - marzec oraz May, czyli maj.Miesiące po angielsku - zapis i wymowa fonetyczna.. Przetestuj się w naszych ćwiczeniach online.. Większość angielskich nazw miesięcy nie ma zbyt wiele wspólnego z ich polskimi odpowiednikami.. winter months - zimowe miesiące: December, January, February spring months - wiosenne miesiące: March, April, May summer months - letnie miesiące: June, July, August fall months - jesienne miesiące: September, October, NovemberW takim razie, zaczynając od początku, pełne nazwy miesięcy po angielsku to: January (styczeń) February (luty) March (marzec) April (kwiecień) May (maj) June (czerwiec) July (lipiec) August (sierpień) September (wrzesień) October (październik) November (listopad) December (grudzień) Sprawdź: Jak napisać list do kolegi?Miesiące po angielsku różnią się od miesięcy po polsku zarówno pod względem słów, jak i wymowy..

Zwroty miłosne po angielsku.

Szkoła - zapytaj eksperta (1552) Szkoła - zapytaj eksperta (1552) Wszystkie (1552) Język angielski (821) Język polski (377) Matematyka .Wszystkie miesiące po angielsku: Styczeń po angielsku: January Luty po angielsku: February Marzec po angielsku: March Kwiecień po angielsku: April Maj po angielsku: May Czerwiec po angielsku: June Lipiec po angielsku: July Sierpień po angielsku: August Wrzesień po angielsku: September Październik po angielsku: OctoberMiesiące po angielsku — tłumaczenie i wymowa Uwaga!. Zaloguj się, aby dane Twojej nauki .Zdarza Ci się mylić nazwy miesięcy w języku angielskim?. Jest to darmowa, skuteczna i najlepsza nauka angielskiego online.. Zanim poznamy nazwy 12 miesięcy .Baza 12 słówek i wyrażeń z kategorii `Miesiące`.. Słownictwo dla początkujących i dzieci.W.Po pierwsze, jak wymówić słowo 'miesiąc' po angielsku?. Oczywiście to nie koniec różnic.. Let's meet on Monday - spotkajmy się w poniedziałek.. Do każdego słowa nagranie, zdjęcie i tłumaczenie.. Aby zapisać skrót miesiąca wystarczy znać jedną zasadę.. sortuj wg nazw angielskich | nazw polskich | poziomu.. Wyjątek stanowią sytuacje, kiedy przed nazwą miesiąca pojawiają się "next" lub "last".Pamiętaj, że w języku angielskim nazwy miesięcy piszemy wielką literą!. Z nami dowiesz się także w jakich, przydatnych zwrotach i wyrażeniach używane są miesiące po angielsku, jaka jest ich wymowa oraz poprawna odmiana..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt