W podanych zdaniach podkreśl okoliczniki

Pobierz

1 michal uczy sie pilnie 2 z kuba spotkamy sie w parku 3 przez rok nie przeczytal zadnej ksiazki.. Jutro odwiedzę moją przyjaciółkę.. Z ciekawością obserwowałem ich zwyczaje.. Mała Ala z trzeciej klasy w przyszłości zostanie piękną i sławną aktorką.. 4.1.W podanych zdaniach podkreśl okoliczniki i określ ich rodzaje:-Michał uczy się pilnie -Z Kubą spotkamy się w parku-Przez rok nie przeczytał żadnej książki-Mimo porażki nie zrezygnował z konkurencji -Z powodu wyjazdu nie przyjdę na nasze spotkanie.. A) Niedawno widzieliśmy się w muzeum dzieł Matejki B) Janek mówił bez przerwy.. Nad jeziorem jest mnóstwo komarów.. Poszli odebrać dokumenty.. 2012-03-09 14:46:55; W podanych zdaniach wskaż wykrzykniki i partykuły 2012-05-25 09:43:14; w podanych niżej zdaniach podkreśl orzeczenia nazwij ich rodzaj 2014-01-10 .W podanych zdaniach wskaż okoliczniki i nazwij je.. Jego filozofię i sposób docierania do prawdy znamy z pism uczniów.. Agata ciężko westchnęła.. Uczniowie powinni prowadzić starannie zeszyty.. W Egipcie podziwiałem piramidy faraonów.. Basia czekała na ciebie do siódmej.. Brat mówił cały czas szeptem.. Prawda była zawsze dla niego najważniejsza.. w podanych zdaniach podkreśl okoliczniki.następnie wpisz je kolejno do krzyżówki i odczytaj otrzymane hasło kl 6 słowa na start część 2 zad 10 str20 To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją .w podanych zdaniach podkresl okoliczniki i okrel ich rodzaje..

W podanych zdaniach podkreśl okoliczniki.

5 z powodu wyjazdu nie przejde na nasze spotkanie.W podanych zdaniach wskaż podmiot i orzeczenie.. Przed chwilą wróciłem ze szkoły.. Brat mówił cały czas szeptem.. Przed chwilą wróciłem ze szkoły.. Poszedł na spacer pomimo deszczu.Podkreśl w podanych zdaniach związki liczebnika z rzeczownikiem.. Następnie wskaż podmiot i orzeczenie i zamień stronę.. Nie przyjdę do Ciebie bez zgody rodziców.. Sokrates był jednym z najznamienitszych filozofów żyjących w starożytności.. W najbliższym miesiącu wybieram się z moimi rodzicami w góry.. C) Trenujemy wytrwale, aby osiągać wyniki D) Katarzyna robiła wszystko po swojemu.. 2011-03-21 19:51:07; wypisz z ponizszego tekstu liczebniki i napisz jaka pełnia funkcje w zdaniu: 2009-12-05 16:20:55; napisz jakie funkcje pe łnią te bezokoliczniki 2009-04-18 14:20:22; W podanych zdaniach podkreśl podmiot i orzeczenie.. Sąsiadka poszła do sklepu po mleko.. Bartek urodził się w Sopocie.. Jedziemy jutro do muzeum i na basen.. Zaznacz je kolorem.. Question from @Zuza8907 - Gimnazjum - PolskiW podanych zdaniach podkreśl okoliczniki miejsca i okoliczniki czasu, a następnie wpisz je w odpowiednie miejsce tabelki.. (okolicznik czasu) Pieniądze możesz wrzucać do skarbonki.. Uczniowie powinni prowadzić staranie zeszyty.. Nazwij części zdania: Ktoś powiedział mi już wcześniej o tej niewiarygodnej sprawie..

W podanych zdaniach podkreśl okoliczniki i nazwij ich rodzaje.

Daria maluje obrazy szybko i pięknie.. Wieczorem chętnie czytam w swoim pokoju.. Jego filozofia stała się bardzo ważna dla fundamentów kultury europejskiej.. 2012-01-08 16:55:29 W zdaniach podkreśl orzeczenia, ponumeruj zdania , zadaj pytania i określ typy zdań zł.. Przyjdę do ciebie koło południa.. Okoliczniki: Odpowiedź na zadanie z Język polski 6 Chłopcy grali na komputerze pomimo zakazu rodziców.. Poszli odebrać dokumenty.. 2015-03-17 18:11:14; W podanych zdaniach podkreśl .W poniższych zdaniach podkreśl orzeczenia a następnie narysuj wykresy powyższych zdań.. Daniel zachwyca nas swoimi mądrymi wypowiedziami.. Pojadę do sklepu jutro.. Odpowiedz, jaką częścią zdania jest każdy z liczebników.. W poniedziałek Zuzia przybiegła do szkoły z dobrą nowiną.. Mama Alicji pracuje w aptece.. Chłopcy czerwienili się ze złości.Powiedz, w których zdaniach występują dwa okoliczniki.. Z powodu choroby Marka nie było w szkole.. Z powodu choroby Marka nie było w szkole.. Sąsiadka wyszła do sklepu.. Wieczorem pójdziemy do kina.. Wieczorem chętnie czytam w swoim pokoju.. Wytrwały grzybiarz zbiera w gęstym lesie dorodne borowiki 2.. W poniższych zdaniach podkreśl orzeczenia a następnie narysuj wykresy powyższych zdań.. Przypadkowo trafiłem do wioski Pigmejów..

2013-04-18 13:54:54W podanych zdaniach podkreśl i nazwij okoliczniki.

W podanych zdaniach podkreśl okoliczniki.. Nie przyjdę do ciebie bez zgody rodziców.. Później z karawana przemierzałem Saharę.. Poszedł na spacer pomimo deszczu.Składnia TEST 1.. Wczoraj padał deszcz.. Sąsiadka poszła po mleko do sklepu.. E) Autobus spóźnił się z powodu zasp śnieżnych F) Za oknem było biało jak okiem sięgnąćW podanych zdaniach podkreśl okoliczniki i nazwij ich rodzaje.. B. Pomimo deszczu poszliśmy na spacer.. W podanych zdaniach podkreśl okoliczniki i nazwij ich rodzaje.. 4 mimo porazki nie zrezygnowal z konkurencji.. W poniedziałek pójdę z tatą na spacer do parku Prosze o szybką odpowiedź :) Odpowiadałam przez bardzo długi czas.. Jutro jadę na Mazury.. Ta dziewczyna znakomicie tańczy.. 1.W podanych zdaniach podkreśl orzeczenie , podmiot, przydawki , dopełnienia.. Na pustyni w dzień dokuczał mi upał.. W tym tygodniu nie mogę uczestniczyć w dodatkowych zajęciach plastycznych.. Nie będziemy mogli przyjść do ciebie jutro.W podanych wypowiedzeniach podkreśl okoliczniki.. 2.Określ jaką funkcję pełni rzeczownik ''kapelusz'' w każdym z podanych zdań:-Nowy kapelusz babci jest naprawdę ładny-Tomek .W podanych zdaniach podkreśl okoliczniki i wpisz je w odpowiednie miejsce tabelki.. W najbliższym miesiącu wybieram się z moimi rodzicami w góry.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: W podanych wypowiedziach podkreśl linią falistą zdania podrzędne..

Wieczorem padał deszcz.W podanych zdaniach podkreśl i nazwij okoliczniki.

Po kolacji możemy oglądać jakiś film.. Natalka wolno przysunęła sobie krzesło.. D. Chłopcy4/194 Wybierz jeden z podanych niżej tematów, a następnie przedstaw w punktach argumenty, którymi można się posłużyć do uzasadnienia.. +0 pkt.. Pojutrze wraca z obozu Magda.. Mama Kasi piecze smaczne ciasto w piekarniku elektrycznym 3.Mój starszy brat robi w kuchni kanapki z wędliną 4.. Nazwij części zdania: Ktoś powiedział mi już wcześniej o tej niewiarygodnej sprawie.. Mała Ala z trzeciej klasy w przyszłości zostanie piękną i sławną aktorką.. Obok wpisz pytania, na jakie odpowiadają te zdania.8.. OdpowiedzW podanych zdaniach podkreśl okoliczniki.następnie wpisz je kolejno do krzyżówki i odczytaj otrzymane hasło.. W podanych zdaniach podkreśl okoliczniki; nazwij je: Niedawno wróciłem z Afryki.. Brat mówił cały czas szeptem.. Uczniowie powinni prowadzić starannie zeszyty.. Moja mama pochodzi z Krakowa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt