Ja jestem panem mych snów

Pobierz

Kliknij play na odtwarzaczu aby włączyć video.. Prosze Poczekajcie Sen rozplynal sie w switu plomieniach Nie chcesz chyba powrócic jak Eos W lekkich jak motyl marzeniach.Ich Troje: "Wstań, powiedz nie jestem sam I nigdy więcej już nikt nie powie Sępie miłości, nie kochasz Ja, jestem panią/panem mych snów Moich marzeń i lęków Moich straconych dni Moich .Czemu, czemu pragniesz Dojrzeć w oknach świata część odległą Niczym drzewo więdnące bez skargi Czekające na deszcze z nadzieją!. Source: muzyka.interia.pl.. Zobacz słowa utworu Powiedz wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.Ja, jestem panią/panem mych snów Moich marzeń i lęków Moich straconych dni Moich łez wylanych - łez.. Wstań, powiedz nie jestem sam I nigdy wiecej już nikt nie powie Sępie miłości, nie kochasz Ja jestem panią/panem mych snów Moich marzeń i lęków Moich straconych dni Moich łez - wylanych łez.. Interprète Ich Troje Paroles ajoutées par nos membresJa, jestem panią (panem) mych snów Moich marzeń i lęków Moich straconych dni Moich łez wylanych - łez… Nikt z was się nie odezwał, czekając jak zrobi to ktoś inny, w końcu jako pierwsza nie wytrzymałaś i zaśmiałaś się głośno.. Mark Forums ReadJa twoje włosy dotykałem ukradkiem, Gdy zamyślona z pochyloną głową, Byłaś mi jak prześliczna nimfa, Co się przegląda nad tafli wodą.. I choć tak blisko byłaś przy mnie, Choć twoje oczy śmiały się do mnie, Doprawdy niczego nie jestem pewien, Co czułaś wtedy, czy wart jestem wspomnień Bajm - Rzeka Marzeń"Powiedz" - Ich Troje Powiedz, powiedz czemu Świat twój milczy cały blady od wzrusze ń Niczym sło ńce za ćmione przez ksi ężyc Czekaj ące na chwile porusze ń ?.

Dwa razy pojawia się tekst ja jestem panią/panem mych snów po polsku.

Walentynkowe hity violetta villas & michał wiśniewski.Wstań, powiedz nie jestem sam I nigdy więcej już nikt nie powie Sępie miłości, nie kochasz Ja, jestem panią/panem mych snów .. Prosze Poczekajcie Sen rozplynal sie w switu plomieniach Nie chcesz chyba powrócic jak Eos W lekkich jak motyl marzeniach.. : Wstan, powiedz .Ja, jestem panią/panem mych snów Moich marzeń i lęków Moich straconych dni Moich łez wylanych - łez.". I to prawda.. Opis na Twoją stronę WWW .. "Ja jestem panią mych snów, moich marzeń i lęków" Ich Troje - "Powiedz"Ja, jestem panią/panem mych snów Moich marzeń i lęków Moich straconych dni Moich łez wylanych - łez.. Prosze, Poczekajcie Sen rozpłynął się w świtu płomieniach Nie chcesz chyba powrócić jak Eos w lekkich jak motyl marzeniach.. : Wstań, powiedz nie jestem sam I nigdy więcej już nikt nie powie Sępie miłości, nie kochaszIch Troje tekst Powiedz: Powiedz, powiedz czemu / Świat twój milczy cały blady od wzruszeń / Nicz.Jagoda Chowaniec, Ich Troje - Powiedz - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk..

Ja, jestem panią/panem mych snów Moich marzeń i lęków Moich straconych dni Moich łez wylanych - łez... Ďalšie piesne z albumu.

Pocze.. Poczekajcie Sen rozpłynął się w świtu płomieniach Nie chcesz chyba powrócić jak Eos W wiotkich jak motyl marzeniach.. Wstań, powiedz nie jestem samRemember Me?. Życzenie zostało dodane ponad rok temu i od tej pory zostało wyświetlone 1 347 razy.. Link (skopiuj i prześlij znajomym) Opis (32 znaków) Opis bez polskich liter (32 znaków) Opis na Twoją stronę WWW.. - Aleś wybrał Fred - wcisnęłaś mu mikrofon i usiadłaś przed pulpitem.Wstań, powiedz nie jestem sam I nigdy więcej już nikt nie powie Sępie miłości, nie kochasz Ja, jestem panią/panem mych snów Moich marzeń i lęków Moich straconych dni Moich łez wylanych - łez.. Zobacz także oryginalny tekst piosenki Sag mir w wykonaniu Ich troje .. i również TELEDYSK do piosenki Sag mir w wykonaniu Ich trojeWstan, powiedz nie jestem sam I nigdy wiecej juz nikt nie powie Sepie milosci, nie kochasz Ja, jestem pania/panem mych snów Moich marzen i leków Moich straconych dni Moich lez wylanych - lez.. Musimy uświadomić sobie, że nie jesteśmy sami.. Wstań, powiedz nie jestem sam I nigdy więcej już nikt nie powie Sępie miłości, nie kochasz Ja, jestem panią/panem mych snów Moich marzeń i lęków Moich straconych dni Moich łez wylanych - łez..

Prosze Poczekajcie Sen rozplynal sie w switu plomieniach Nie chcesz chyba powrócic jak Eos W lekkich jak motyl marzeniach...Jesteś panem mych marzen i snów Życzenie dodane przez.

Dla Ciebie.. Ja, jestem panią/panem mych snów Moich marzeń i lęków Moich straconych dni Moich łez wylanych - łez.. Prosze, Poczekajcie Sen rozpłynął się w świtu płomieniach Nie chcesz chyba powrócić jak Eos w lekkich jak motyl marzeniach.. : Wstań, powiedz nie jestem sam I nigdy więcej już nikt nie powie Sępie miłości, nie kochaszJa, jestem panią/panem mych snów Moich marzeń i lęków Moich straconych dni Moich łez wylanych - łez Wstań, powiedz nie jestem sam I nigdy więcej już nikt nie powie Sępie miłości, nie kochasz Ja, jestem panią/panem mych snów Moich marzeń i lęków Moich straconych dni Moich łez wylanych - łez Prosze, Poczekajcie Sen rozpłynął się w świtu płomieniachJa, jestem panią/panem mych snów Moich marzeń i lęków Moich straconych dni Moich łez wylanych - łez.. Prosze, Poczekajcie Sen rozpłynął się w świtu płomieniach Nie chcesz chyba powrócić jak Eos w lekkich jak motyl marzeniach.. : Wstań, powiedz nie jestem sam I nigdy więcej już nikt nie powie Sępie miłości, nie kochaszJa, jestem panią/panem mych snów Moich marzeń i lęków Moich straconych dni Moich łez wylanych - łez.. Prosze.. Poczekajcie Sen rozpłynął się w świtu płomieniach Nie chcesz chyba powrócić jak Eos W lekkich jak motyl marzeniach..

Ich Troje.Powiedz - Ich Troje Wstań, powiedz nie jestem sam I nigdy więcej już nikt nie powie Sępie miłości, nie kochasz Ja, jestem panią/panem mych snów Moich marzeń i lęków Moich straconych dni Moich łez wylanych - łez... To tylko chwila.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt