Najtrudniejsze testy ania z zielonego wzgórza

Pobierz

Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Skomentuj.. Mateusz Cuthbert- opiekun Ani Shirley 3.. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Ania z Zielonego Wzgórza.. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała, aby nazywano ją a) Kordelią b) Kornelią c) Karoliną 4) Najlepszą .Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. Lekki, figlarny wietrzyk, przepojony żywicznym zapachem lasu, wionął na ich spotkanie.. Maryla Cuthbert- siostra Mateusza, opiekunka Ani Shirley Bohaterzy drugoplanowi: 4.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .Ania z Zielonego Wzgórza była wielokrotnie filmowana i adaptowana na potrzeby sceny.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. answer choicesAnia zamilkła aż do chwili, gdy weszły w aleję, prowadzącą do domu..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

z kręgosłupem .. Na ile procent Ania napisała test?. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaAnia z Zielonego Wzgórza - streszczenie szczegółowe, Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lektury"Ania z Zielonego Wzgórza" to tekst: [STANDARD KORZYSTANIE Z INFORMACJI] a)poetycki b) literacki c) publicystyczny 6. .. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" 24 pytań Język polski Mar_celka2.. ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie .. ze wzrokiem .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Montgomery napisała jeszcze dwadzieścia innych książek.. 12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.. Szukaj.. Ich bohaterkami są m.in. Emilka oraz Pat.. Find a quiz.Zobacz 13 odpowiedzi na zadanie: 'Ania z Zielonego Wzgórza' bohaterowie?.

Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieAnia z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.

Początkowo miała być chłopcem, ale nastąpiła tragiczna pomyłka i…wysłano Anię.. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Test składa się z 12 pytań.. Lektury szkolne.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Udostępnij.. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Rozwiąż test!1) Jak nazywa się autorka powieści ?. Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego .. Ania przytuliła się nagle do Maryli i wcisnęła piąstkę w spracowaną dłoń swej .Ania z Zielonego Wzgórza.. ZDUMIENIE PANI MAŁGORZATY LINDE Dworek pani Małgorzaty Linde stał w tym wła śnie miejscu, gdzie wielki go ściniec,z sercem .. Spoza drzew, w dali, witało je wesołe światło, płynące z kuchni na Zielonym Wzgórzu.. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza - test.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Ania z Zielonego Wzgórza DRAFT.. Gilbert Blythe- zakochany w Ani .Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012PRZYBYCIE NA ZIELONE WZGÓRZE Anna Shirley przybywa na Zielone Wzgórze w wieku lat 12 z sierocińca w Hopetown..

2010-03-02 20:50:12; Macie jakies pytania do lektury " Ania z zielonego wzgórza " 2012-10-11 19:03:11; Jakie moga byc pytania na ...Film oparty na klasycznej powieści L.M.

Ania Shirley- przygarnięta omyłkowo dziewczynka z sierocińca Bohaterzy pierwszoplanowi: 2.. Dziewczynka od początku była osobą niebanalną - prośba, aby nazywać ją Kordelią, do pospolitych nie należy.. Diana Barry- najlepsza przyjaciółka Ani 5. .. ponieważ zakochała się w Gilbercie .. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Ania z Zielonego Wzgórza.. Przetłumaczono ją na prawie czterdzieści języków.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. Bohater główny: 1.. Życzę wam powodzenia!. Dziewczynka od początku była osobą niebanalną - prośba, aby nazywać ją Kordelią do pospolitych nie należy.ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA Tytuł oryginału "Anne of Green Gables" Tłumaczyła z j ęzyka angielskiego R. Bernsteinowa .. Rozpocznij test.. Ogólna wiedza literacka .. "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.PRZYBYCIE NA ZIELONE WZGÓRZE Anna Shirley przybywa na Zielone Wzgórze w wieku lat 11 z sierocińca w Hopetown.. Podobne działy.. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza"..

W latach spod pióra autorki wyszło aż dziesięć tomów osobistych pamiętników.,, Ania z Zielonego Wzgórza '' 2010-01-10 18:08:28; Ania z Zielonego Wzgórza (Pytania) 2011-04-18 16:48:01; czy ktoś chce odpowiedzi na pytania z lektury ania z zielonego wzgórza lub innej lektury z 5 kl?

test z lekturyTest z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmieAnia z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Test: Marzeniem Ani była sukienka z: a) haftkami b) bufami c) koronkami d) falbankami Rozwiązanie .. Dorota 5 lat temu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt