Przeczytaj zadanie i napisz e mail

Pobierz

Właśnie wróciłeś / wróciłaś z zagranicy, gdzie pracowałeś / pracowałaś w barze jako kelner .Hello!. Mam zadanie z j.Angielskiego mam napisać E-maila w zeszycie niewiem jak go napisać mój podręcznik do j.Angielskiego to New Adventures morze ktoś mi pomóc ten E-mail jest w podręzcniku na stronie 45 prosze pomocy !Napisz po osiem zdań o Emmie i o Benie.. Uwzględnij podane informacje.. Wykonaj poniższe zdania.. Szkoła podstawowa.. 2021-01-30 09:32:45 Przeczytaj zdania i zdecyduj czy są poprawne czy nie jeśli nie to popraw.. Pamiętaj, aby rozwinąć każdy podpunkt i aby zmieścić się w limicie słów: Informacje(w książce jest to w ramce) Właśnie wróciłeś z zagranicy, gdzie pracowałeś w barze jako kelner.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Napisz e-mail prosze pomóżcie przeczytaj kolejne zadanie egzaminacyjne.do każdego podpunktu zrób listę słów i wyrażeń,których mógłbyś użyc w swoim e-mailu.Napisz swój e-mail.. W e-mailu do koleżanki ze Stanów Zjednoczonych: • wyjaśnij, dlaczego postanowiłeś(-aś) przygotować tę stronę • opisz stronę internetową, którą przygotowałeś(-aś) • napisz, jak zareagowali Twoi znajomi na wiadomość, że to właśnie Ty przygotowałeś(-aś) tę .Basia napisała do dziadka, ale o czymś zapomniała..

Pod wykonanym zadaniem napiszę Ci komentarz.

Napisz do niego e-mail.. - Napisz wkrótce.-przeczytaj tekst zadania 1 ze strony 98, wypisz nowe słowa i je przetłumacz -wykonaj zadanie 1 ze strony 98- zapisz tylko odpowiedzi -wykonaj pisemnie całe zdania 3,4,5 ze strony 99 -napisz maila zgodnie z zadaniem 6 ze strony 99-wykonaj str. 33 z ćwiczeń.. Przeczytaj informacje o skrótach i skrótowcach (podręcznik Gramatyka i stylistyka s.63-67).. Uzupełnij Phrase Book (zad.4), następnie przepisz całe zwroty do zeszytu i zapamiętaj!. treść,która ma się znaleźć w e-mailu:Właśnie wróciłeś z wycieczki do Londynu,gdzie poznałeś mieszkającą tam ciotkę.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wszystkie zadania wysyłacie do mnie na Messenger lub e-mail: do poniedziałku 06.04.2020 r.Wykonajcie zadania D i E str 73 w ćwiczeniach.. 2021-01-29 10:56:57 Napisz droge z punktu na ulicy bokserskiej (na dole mapki) do pętli autobusowej dla autobusu nr -29 08:14:11E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Pozdrawiam serdecznie Anna Pencarska*Zadanie dla chętnych* platforma learningapps.org folder- zadania dla chętnych Zachęcam Was do zadawania pytań..

3 a I invite ...Przeczytaj zadanie egzaminacyjne i napisz swój e-mail.

e-mailu do kolegi lub koleżanki: -napisz, jakie są twoje wrażenia po pierwszym w twoim życiu doświadczeniu zawodowym,Przeczytaj zadanie egzaminacyjne i napisz swój e-mail.. Jeśli wyniknie jakiś problem z zadaniem, jestem do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00.. Należy napisać 3 maile z 4.. Pamiętaj, aby rozwinąć każdy podpunkt i aby zmieścić się w limicie słów.. 8 pkt - 3.2 .Zadanie: magnet 2 podr str 72 zad 16 przeczytaj opis sytuacji i napisz e mail wykorzystaj podane słownictwo Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Przeczytaj zadanie egzaminacyjne i napisz swój e-mail.. Przeczytaj list dziewczynki i wpisz w puste miejsca odpowiednie wyrazy: moja, cię, ciebie, tobą, twoja, tobie, naszych.Zwróć uwagę, że niektóre wyrazy należy zapisać wielką literą, a niektóre małą.Wykonane zadania wysyłaj mi w wiadomości prywatnej w komunikatorze Messenger jak do tej pory, zaś zadanie 5 na maila: .. 100 słów, minimum 50 2013-05-06 19:18:39; Napisz e-mail po angielsku 50-100słów 2011-10-11 17:28:37Witam, Proszę o pomoc w rozwiązaniu zadania..

Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Przeczytaj dialogi i napisz zdania.

Affirmative (zdania twierdzące) I have written an email.. pamieaj aby rozwinać każdy podpunkt i aby zmieścić sie w limicie słów.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Pamiętaj, aby rozwinąć każdy podpunkt i aby zmieścić się w limicie słów 2012-11-25 16:38:34; Błagam o pomoc!. Przeczytaj wiadomości o czasie Present Perfect ze strony 154 i podane poniżej informacje.. Wykonaj zadania w ćwiczeniach na stronach 50-51 (oprócz zadania z gwiazdką).Zadania obowiązują od 15.04.2020 do 20.04.2020 język polski: Temat 1,2: Skróty i skrótowce.. Otwórz podręcznik na stronie 68 i przeczytaj dialogi w zadaniu 1.Następnie wykonaj zadanie 2 - dopasuj zdania do odpowiednich dialogów z zadania 1.. W razie problemów zawsze możecie napisać do mnie wiadomość prywatną.. Przeczytaj zadanie i napisz e-mail w swoim notesie, dodaj wiele dodatkowych szczegółów, które możesz Każdego roku twoja rodzina spędza wakacje na campingu w pięknym meijscu w Polsce w emeilu do kolegi z wielkiej brytani-Opisz miejsce w którym zwykle się zatrzymujecie-zaproponuj koledze, aby w tym roku wybrał sie z wamiprzeczytaj zadanie egzaminacyjne i napisz swój e-mail .. Zrób notatkę.. E-mail z angielskiego max.. PO ANGIELSKU OD 50 DO 100 SŁÓW Twój kuzyn, który mieszka za granicą, dostał nowe wrotki na dzień swoich urodzin..

( My napisaliśmy..)Best, Nina Zadanie 2 Przeczytaj zadanie egzaminacyjne i napisz swoją wiadomość e-mail.

Zadania z matematyki, tabliczka mnożenia.. O ile w przeszłości to listy były najpopularniejszym medium w przekazie informacji, o tyle w dzisiejszych czasach to właśnie e-mail jest najczęściej używany, aby przekazać jakąś informację między osobami znajdującymi się w pewnej od siebie odległości.Przygotowałeś(-aś) nową stronę internetową szkoły.. Właśnie wróciłeś z zagranicy, gdzie pracowałeś w barze jako kelne.. - Miłą niespodzianką było otrzymanie wiadomości od Ciebie po tak wielu miesiącach.. 8 pkt - 5.2.2021 (09:22) HEJJJ POMOCY !. Zadania z języka angielskiego .. Są ważne!. Zadania: 1.Rozszyfruj skrótowce napisz obok, do jakiej grupy je się zalicza (literowce, głoskowce, sylabowce, mieszane):Najlepsza strona do nauki matematyki.. pamieaj aby rozwinać każdy podpunkt i aby zmieścić sie w limicie słów.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt