Odejmowanie pisemne z zerami gwiazda

Pobierz

Zabawa aktywizujaca z jezykiem".Mnozenie pisemne przez liczby z zerami na koncu - Matematyka Szkola Podstawowa i Gimnazjum - Duration: 4:55.Dawno nie widzialam tak swietnej strony.. to zadanie jest dostępne tylko dla użytkowników, którzy zarejestrowali się i wykupili abonament.. Powodzenia:) Tomasz D. GwiazdaDowiesz się, jak wykonywać odejmowanie pisemne, kiedy w liczbie od której odejmujemy występuje kilka zer, szybszym sposobem.Więcej prezentacji i quizów na: że wiesz już, o co w tym chodzi?. Z tego filmu dowiesz się, jak odejmować pisemnie, gdy pierwsza liczba ma zera na końcu lub w środku.Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'matematyka odejmowanie pisemne': 10000+ dodawanie i odejmowanie w zakresie 1000 setkami Połącz w paryDodawanie pisemne Odejmowanie pisemne Mnozenie pisemne Mnozenie pisemne liczb z zerami na koncu.. Poziom: Szkoła Podstawowa IV-VI.. Wybierz przedmiot Matematyka Fizyka .Odejmowanie pisemne liczb z zerami w środku - przykłady.. Matematyka, Klasa IV .. Mnozenie pisemne przez liczby z zerami na .21 x 9 k) 79 x 8 l) 96 x 7 m) 87 x 9 n) 68 x 5 o) 95 x 6 p) 43 x 3 r) 29 x 9 s) 47 x 5jednocyfrowe i z zerami wewnetrznymi K, P 2 2 2 2 mnozy przez liczby z zerami na koncu, dzieli przez liczby jedno-, dwucyfrowe, wykonuje dzielenie liczb z zerami na koncu K, P 3 3 3 3 rozwiazuje zadanie tekstowe zOdejmowanie pisemne "z pożyczaniem" 07:37 Odejmowanie pisemne "z pożyczaniem" i "bez pożyczania" 07:46 Odejmowanie pisemne liczb z zerami w środku - wprowadzenie 09:31 Odejmowanie pisemne liczb z zerami w środku - przykłady 07:00 WYZWANIE ① Działania pisemne - dodawanie i odejmowanie H5P WYZWANIE ② Działania pisemne .a także film Tomasz Gwiazda "Mnożenie pisemne przez liczby z zerami na końcu: Podczas oglądania przepisz przykłady bez rozwiązań na kartkę (lub od razu do zeszytu)..

Odejmowanie pisemne liczb trzycyfrowych.

WYZWANIE ③ Działania pisemne - dodawanie i odejmowanie 15:00. z chomika Satoremihi7.. powtorzenie odcinek - kat powtorzenie zad dom zadania z trescia - dzialania pisemne kl 4d zad dom zadania z. trescia, pisemne (5) kl 4b Katy 1 Katy 2 katy A,B,C Jednostki dlugosci A Jednostki dlugosci .Z tego filmu dowiesz się: co to znaczy "odejmowanie z pożyczaniem", co zrobić, gdy liczba, od której odejmujesz, jest mniejsza od tej, którą chcesz odjąć, jak sprawdzić, czy dobrze wykonałeś odejmowanie.. WYZWANIE ① Działania pisemne - dodawanie i odejmowanie 05:00.. Dodaje i odejmuje liczby naturalne 2.2 wielocyfrowe pisemnie 2. pisemne Odejmowanie pisemne Mnozenie Ten materiał posiada napisy w języku ukraińskim.Końcówka filmu - uciętego w wersji podstawowej.Odejmowanie pisemne z zeramiDziałania pisemne - matmagwiazdy.pl - lekcje video z matematyki dla szkoły podstawowej - opublikowane na YouTube .. Odejmowanie pisemne Działania pisemne - dodawanie i odejmowanie .. Mnożenie pisemne przez liczby z zerami na końcu Dzielenie z resztą Dzielenie pisemne przez liczby jednocyfrowe Dzielenie pisemne przez liczby wielocyfrowe .Uzupełnij odejmowanie pisemne (4 pkt.). Rozwiąż quiz na eduelo.pl i zbierz jak najwięcej punktów!Pun.Odejmowanie pisemne liczb z zerami w środku - przykłady 07:00..

Dodawanie pisemne , III.

Całość powinna Ci zająć maksymalnie 10-15 minut.Klasa 4 Linki do materiałów, które uporządkowałam wg tematów w Wirtualnym zeszycie do matematyki: LICZYMY W PAMIĘCI.. W dzieleniu pisemnym przedstawionym ponizej zastap gwiazdki.. Trening mistrza - cwiczenia przed sprawdzianem .Material zawiera 35 ilustracji (fotografii, obrazow, .. Porownujemy liczby naturalne Szacowanie Dodawanie pisemne Odejmowanie pisemne Mnozenie.. Sprawdzian.. W dzieleniu pisemnym przedstawionym ponizej zastap gwiazdki odpowiednimi cyframi.. WYZWANIE ② Działania pisemne - dodawanie i odejmowanie 05:00.. WYZWANIE ① Działania pisemne - dodawanie i odejmowanie .Działania pisemne - dodawanie i odejmowanie - Mate matyka Szkoła Podstawowa i Gimnazjum .mp4.. (4 pkt.). ZADANIA KLASA III.. A dzis - takie na temat dodawania i odejmowania do 10.Dodawanie.. oglądaj online.. Nie kupuj kota w worku.Odejmowanie pisemne liczb trzycyfrowych (4 pkt.). Proste, odcinki, katy..

pisemne Dzielenie pisemne Podzielnosc liczb.

Sprawdzian dla klasy 4 zawiera zadania z zakresu: Dodawanie i odejmowanie pisemne; Mnozenie i dzielenie przez liczby.. Sprawdzane umiejetnosci Wymagania Uczen:grupe A i B :) Polecam.. Rozdzielnosc dzielenia wzgledem dodawania lub odejmowania.. Sprawdzian z mnozenia i dzielenia sposobemCwiczenia - odejmowanie pisemne liczb naturalnych, uzupelnianie.. W tym kanale znajdziesz pełny wykład - 100% lekcji - z Matematyki dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.. Temat: pi-stacja matematyka Etap nauczania: Klasy 4-6 Przedmiot: matematyka Typ filmu: edukacyjne .. pisemne Dzielenie pisemne Podzielnosc liczb.. Dowiedz się: jak odejmować pisemnie, gdy pierwsza liczba jest zakończona zerami, jak odejmować pisemnie, gdy pierwsza liczba ma zera w środku.. odpowiednimi cyframi.. (4 pkt.). to zadanie jest dostępne tylko dla użytkowników, którzy zarejestrowali się i wykupili abonament.. Zrób kartkówkę ze wszystkich przykładów z filmików (postaraj się robić przykłady samodzielnie).pisemne Odejmowanie pisemne Mnozenie pisemne Dzielenie pisemne Podzielnosc liczb.. FIGURY GEOMETRYCZNE - cz.Odejmowanie pisemne liczb z zerami w środku - wprowadzenie .. Mnozenie i dzielenie ulamkow dziesietnych.. Sprawdzian z dodawania i odejmowania.. masti 2015-01-29. super naprawde iga 2014-12-12. ja w ogole nieZ tego filmu dowiesz się: dodawanie i odejmowanie pisemne "z dziurami", odejmowanie pisemne od liczby czterocyfrowej z zerami w środku..

Uzupełnij odejmowanie pisemne.

Punkty podstawy: MAT-SP46-II.2.dziesiatkowego, odejmowanie liczb z zerami.. brakujacych cyfr w liczbach w .Sprawne wykonywanie rachunkow wymaga cwiczen..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt