Napisz kto jest twoim idolem a kto autorytetem

Pobierz

Człowiekiem, który z pewnoscią charakteryzuje się tymi cechami był jan Paweł II.. Zobacz podobne quizy: #rezi #yt.. Dodaj do ulubionych.. moim jest Ewa farna +0 pkt.. Każdy młody człowiek potrzebuje w swoim życiu autorytetu, kogoś, kto będzie dla niego wzorem do naśladowania.. Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] Idol to osoba, którą podziwiamy za dokonania, za jej zachowanie i to, co przez siebie pokazuje.Ale także moim wielkim autorytetem i idolem jest Michael Jackson.. Marzycielka150.. Postaram się w swojej pracy udowodnić, że są oni najlepszymi wzorami, jakie młody człowiek może mieć.. Zapewne każdy z nas ma swój autorytet.. 25.Każdy w swoim życiu ma kogoś, na kim się wzoruje, kogo podziwia.. 4 lata temu.. Z encyklopedycznych haseł wiadomo nam, że Autorytet (z łaciny auctoritas - powaga moralna, znaczenie) to prestiż osoby, grupy lub organizacji oparty na uznanych i cenionych w środowisku lub społeczeństwie wartościach: religii, prawie, nauce itp.Moim autorytetem do naśladowania jest Sonny Moore (Skrillex) Pomimo tego, że w dzieciństwie był wyzywany, bity, ciął się i dowiedział się, że był adoptowany nie zrezygnował z robienia tego co na prawdę lubił, nie przestał tworzyć muzyki3Obserwuj autora Zobacz profil.. Stalin panuje.. Poświęcili wiele czasu żeby mnie wychować, utemperować mój charakter..

Kto jest dla ciebie wiekszym autorytetem?

Odpowiedz.. Adam Mickiewicz Lilije agresja Agresja w twoim otoczeniu Albert Camus autorytet autorytet moralny czym jest autorytet dżuma Jan Paweł II kto może być autorytetem.. ewamaj67 6 lat temu.. Uwielbiam i podziwiam wielu artystów, ale idol to dla mnie coś więcej.. Zaczęłam inaczej postrzegać świat, jestem bardziej wrażliwa na tragedię ludzką oraz zaczęłam kochać i doceniać nawet najmniejsze istoty na tym świecie.odpowiedział (a) 19.01.2012 o 21:50.. Tylko prawdziwy fan Teamu X zda ten test!. Młodzieżowe słowa 2021 roku!. Napisz, kto Twoim zdaniem miał rację: Antygona, czy Kreon.. Nauczyli mnie, jak szanowac innych ludzi, jak przepraszać, dziękować.. Jest on amerykańskim raperem.. Flamisst • 1 miesiąc temu.. Skomentuj.. Takim człowiekiem, szczególnie dla wielu młodych ludzi z całą pewnością jest Jan Paweł II.. Może to być osoba z twojego najbliższego otoczenia lub ktoś znany i poważany, np. sportowiec czy polityk.. poleca85% Język polski .. Małe dziecko najwięcej czasu spędza właśnie przy swoich rodzicach.Jest to człowiek, którego warto naśladować, mający wpływ na postawy i myślenie innych ludzi.. - Używasz ich .Napisz do nas.. Odpowiedz.. Zablokuj Zgłoś.. Odpowiedz.. Zazwyczaj cieszy się poważaniem ze względu na swoją wiedzę lub postawę moralną.. Również idol to przeciwieństwo autorytetu..

Język polski.Moim idolem jest Kurt Cobain.

92 Obserwuj autora.. 6,5 proc. z nas wskazuje na rodziców.Kto jest twoim największym autorytetem Podobne tematy.. Autorytetem jest osoba budząca zaufanie, mająca wpływ na zachowanie i myślenie innych ludzi.. Pierwotny autorytet Chrystusa, z którym Trójjedyny Bóg zwraca się ze swoim wiecznotrwałym , "Tak" do ludzi i do całego stworzenia dla jego zbawienia i odnowienia w Duchu świętym, istnieje w Kościele.Przeciwieństwem autorytetu jest błazen.. Dzięki niemu, moje życie zmieniło się na lepsze.. Czy zgadniesz, z jakiego odcinka Teamu X pochod.. NOX #2 [YouTube] NOX #1 [YouTube] Który youtuber lub youtuberka zostanie Twoim no.. Dopasuję idealnego YouTubera do Twoich zaintere.Idol również może stanowić wzór do naśladowania.. Moim autorytetem są moi rodzice.Nagranie zostało przetłumaczone przez Natalię ze strony Piękna.Odwiedź nas na Facebooku: forum: jest dla ciebie autorytetem?. Autorytet to ktoś, z którego pragniemy czerpać wzorce .. Niektórzy twierdzą, że różnica między idolem a autorytetem jest taka, jak między fast foodem, a smacz-Z osób żyjących za autorytet najczęściej uznawany jest przez Polaków papież Franciszek.. Jan Paweł II był papieżem, który kochał młodzież, uwielbiał rozmawiać z nią na .. 3.napisz kto jest twoim autorytetem i dlaczego.. Idealnie do Ciebie pasuje!.

Dla mnie autorytetem są moi rodzice.

W szkole nauczycielka pisze na tablicy: - Napisz kto jest Twoim idolem, i uzasadnij dlaczego Stalin.. Papież był osobą, która swym zachowaniem, słowami i wiara dawała przykład do .Czy zgadnę, kto jest twoim idolem?. Na zebraniu Stalin głosi przemówienie.Starokatolicki teolog, Urs von Arx i powiada: "Autorytet kościelny opiera się przede wszystkim na autorytecie Jezusa Chrystusa i usytuowany jest w Kościele.. Udostępnij.. Strona: 1.Autorytetem jest osoba godna naśladowania.. Takiej odpowiedzi udzieliło 11,6 proc. badanych.. Na pytanie: "Czy Jan Paweł II jest Twoim autorytetem", większość młodych ludzi odpowie twierdząco.Dowcipy i kawały: Stalin.. Nie mogę np. nazwać wokalisty, którego chętnie słucham, moim idolem, bo nie wzoruję się na nim, nie jest dla mnie stuprocentowym autorytetem.Kto jest twoim autorytetem?. Mówimy, że albo ktoś się wypo-wiada i ma rację, albo swoją wypowiedzią może się zbłaźnić, będąc dalekim od prawdy.. To przy nich zaczęłam stawiac pierwsze kroki i wypowiadać słowa.Idol to osoba, którą podziwiamy za dokonania, za jej zachowanie i to, co przez siebie pokazuje.. No więc raz jeszcze: masz kogoś takiego?. _mrs.sunflower_ .. Ten YouTuber, który może być Twoim chłopakiem!. Taka osoba, ciesząca się zaufaniem i będąca wzorem do naśladowania, mająca wpływ na zachowanie i myślenie innych, to autorytet..

Napisz, dla kogo możesz być autorytetem i w jakiej dziedzinie.

Była jedyną, która potrafiła się przeciwstawić Kreonowi, dla którego autorytet.. Imponuje mi przedwszystkim swoją wolą walki i nadzieją którą w sobie ma, a uzasadnienie jest dość proste - tata Marchalla zostawił go z matką gdy on miał zaledwie półtora roku, on z matką żyli w biedzie lecz mimo to Eminem spełnił swoje marzenia o byciu właśnie raperem.Moim autorytetem są rodzice, ponieważ to oni mnie wszystkiego nauczyli.. Lubie go za muzykę i teksty jakie tworzył, za oryginalność, za to, że gdy dłucham piosenki "Sappy" przechodzą po mnie dreszcze, za to, że gdy w "Smells (.)". zadrży mju głos czuję się tak jakbym była na haju, za to, że ćpał i śpiewał jak ćpun, za to, że kochał to co robi i był prawdziwy.Kto jest twoim autorytetem?. Dlaczego warto mieć autorytet?W życiu każdego człowieka bardzo ważne jest posiadanie kogoś, kogo można nazwac autorytetem.. To osoba publiczna, bardzo popularna, ceniona najczęściej za wygląd, sposób bycia, dokonania sportowe czy twórczość.. Autorytet jest zawsze relacją, między co najmniej dwiema osobami, z.. Jeśli masz dobry kontakt z rodzicami i uważasz że są spoko to napisz.. Z encyklopedycznych haseł wiadomo nam, że Autorytet (z łaciny auctoritas - powaga moralna, znaczenie) to prestiż osoby, grupy lub organizacji oparty na uznanych i cenionych w środowisku lub społeczeństwie wartościach: religii, prawie, nauce itp. poleca 81 %.. Udostępnij.. To napisz dlaczego tak uważasz,co cię w niej zainteresowało,jeśli chodzi o pracę szkolną, moim autorytetem jest Kochanowski,Papież ,a dlatego, że Kochanowski żył w dziwnych czasach których wierzono w gusła,pisał .Autorytetem może być ten, kto potrafi odróżnić dobro od zła i potwierdza to .. różnica między idolem a autorytetem jest taka, jak między fast foodem, a smacz- .. kto jest twoim autorytetem i dlaczego.. Jak ma na imię chłopak, który na Twoim punkcie .. Wykreuj mężczyznę marzeń, a my zgadniemy jak wy.. Ja również go mam.. Idolami są aktorzy, piosenkarze, sportowcy, którzy mogą stać się autorytetami, choć nie reprezentują niektórych wartości cenionych w społeczeństwie.Autorytet młodego człowieka i jego wpływ na postepowanie i podejmowanie decyzji.. Moim idolem jest Marshall Bruce Mathers a właściwie, Eminiem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt