Przekształć tekst tak by opowiadał o udanej wycieczce

Pobierz

Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Szkoła - zapytaj eksperta (1433) Szkoła - zapytaj eksperta (1433) Wszystkie (1433) Język angielski (790) Język polski (329) Matematyka (314) Biznes i Finanse (36330) .Zad1 przekształć tekst tak ,aby mówił o minionych wydarzeniach i rozpoczynał się od słów ; W zeszłym roku.. Swoją wypowiedź zapisz w zeszycie.. Poznać przeszłość 2.. Swoją wypowiedź zapisz w zeszycie.. Zakres podstawowy.. Zadanie 8: Nowe Słowa na sta.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Przekształć wypowiedzenie tak, by zastosować przysłówki utworzone od podkreślonych przymiotników: -podkreślone są napisane drukowanymi literami DZISIEJSZA próba poszła Yao najlepiej.Na… poniżej.. 1 czerwca ,w Dniu Dziecka ,młodzi piłkarze rozegrali tam pierwszy mecz.Przekształć poniższy tekst tak,aby uniknąć powtórzeń oto tekst : Jacek ostatnio przeczytał dobrą powieść Gustawa Morcinka.. Znajduje się ono na parterze w niedawno wybudowanym bloku.. Jesteśmy w Krakowie.. Serdecznie Was .Jan 27, 2022 Rozwiązanie zadania 2 z książki Teraz polski 6 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.plPrzekształć tekst w taki sposób żeby ktoś opowiadał w nim o jeżu.. Był wynalazcą ekspresu do kawy i fotela bujanego.. Przykładowe rozwiązanie:Ostatnio zostałem zawieziony przez mamę Odpowiedź na zadanie z Jutro pójdę w świat 6 20192..

Przekształć tekst tak, by opowiadał o udanej wycieczce.

6 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.plopowiadanie o wycieczce do zoo !. Swoją wypowiedź zapisz w zeszycie.. Był pomysłodawcą piorunochronu.. Pojechała na nią cała nasza klasa i kilka osób z młodszych klas.. TEKST NA DOLE W przyszłum roku postawili w naszym mieście nowoczesny stadion do gry w piłkę nożną .. W tym celu użyj antonimów.. Śpię cały dzień a nocą udaję się na poszukiwanie jedzenia.. Został politykiem.. Reforma 2019 .. O ile tańsza jest mniejsza torba karmy dla kotów od .. Rozwiąż równanie.a) a +2,3=3,2b) b-0,28=0,11c .. Potem wysłuchaliśmy koncertu w kościele Mariackim.. Przekształć tekst tak, by opowiadał.. Jechaliśmy długo, aż w końcu ujrzeliśmy tablice z napisem: Warszawa.. plissssss 2012-04-10 14:38:01; Przekształć tekst na funkcje impresywną ekspresywną .. Przed zimą najadam się i śpię do wiosny.. Question from @Cleokac8302 - Gimnazjum - PolskiDYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Pytania .. Wyjechaliśmy o godz.6.00 rano, spod budynku naszej szkoły.. 6Przeredaguj tekst tak

Przekształć tekst tak, aby opowiadał o udanej wycieczce.

Question from @Bumbumstararuro1 - Szkoła podstawowa - Polski Zadanie 8: Nowe Słowa na sta.. Gdy jestem w niebezpieczeństwie zwijam się w kulkę.. Następnie określ rodzaj użytych przez Ciebie czasowników.. 2010-06-01 20:55:05; Kl VI na wycieczce w kosmosie, opowiadanie.. Nad nami zamieszka chłopak w moim wieku, więc pewnie będę spędzał z nim sporo czasu.odpowiedzi: 1 Przeksztalc tekst tak aby mówił o wydarzeniach, które już się odbyły.. Jak zmieniły się użyte przez ciebie czasowniki?. Był filozofem.Był odkrywcą teorii zjawisk elektrycznych.. plisss na jutro ;(2011-02-15 20:40:14; Przekształć tekst ze smutnego na wesoły!. Swoją wypowiedź zapisz w zeszycie.Feb 17, 2021Przekształć dwukrotnie podany tekst, tak aby informował raz o pozytywnej, a drugi raz o negatywnej ocenie przedstawianych faktów.. Śpimy w schronisku młodzieżowym, a posiłkujemy w szkolnej stołówce.. Kraków, 20 marca 2020 roku Kochani Rodzice!. Dziś zwiedziliśmy Stare Miasto.. Przekształć tekst tak, by opowiadał o udanej wycieczce.. 2009-09-08 15 .Mrs.Oliwka Przekształć tekst tak, aby nie zawierał zbyt wielu orzeczeń imiennych Benjamin Franklin był Amerykaninem.Był synem ubogiego wytwórcy świec i mydła.. Pani Odpowiedź na zadanie z Nowe Słowa na start!.

Przekształć tekst tak, by opowiadał..

Przedstaw, jak autor tekstu scharakteryzował sytuację międzynarodową .. Jacek przeczytał powieść bardzo szybko i pożyczył powieść koledze.. Zaczyna się nowy rok szkolny.Pani Nowacka zostanie wychowawczynią klasy szóstej.Bardzo się cieszy.Uczniowie niecierpliwie czekają na pierwszą lekcję.Dnia 10 września 2009 r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy.. Rozwiązanie zadania 7 z książki Słowa na start!. Zwiedzaliśmy najciekawsze miejsca w stolicy, które przykuwają uwagę turystów.. 2010-01-17 15:11:19; Kto pierwszy napisze opowiadanie o swojej wymarzonej wycieczce rowerowej dostanie naj 2009-03-05 18:01:02; napisz opowiadanie o wycieczce do warszawy z jak największą ilością frazeologizmów 2013-10-09 21:55:36 Zaczął się nowy rok szkolny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt