Gdzie jest dziecko t-mobile

Pobierz

Rodzinny lokalizator, dzięki któremu w kilka sekund za pośrednictwem SMS, WWW lub aplikacji można sprawdzić gdzie jest Bliska nam osoba.. Kilka rad dla rodziców.. Bezpieczne strefy to nic innego jak obszary .Aug 6, 2020Feb 23, 2021Niezależnie od tego gdzie jesteś Ty lub Twoje dziecko, możesz zarządzać ustawieniami.. jeżeli aktywujesz Dzieci w Sieci w dowolnym momencie trwania umowy.. 5.99 zł miesięcznie.Oct 21, 2021Pomoże w tym Gdzie Jest Dziecko - Bezpieczna Rodzina - usługa lokalizacyjno-komunikacyjna, działająca w formie aplikacji na smartfony.. Laboratorium bezpiecznego internetu T-Mobile.. Pytania .. Co więcej, rodzic oprócz śledzenie trasy, jaką przemieszcza się jego pociecha, ma możliwość wyznaczania bezpiecznych stref.. Twój Bliski nie odbiera telefonu?. dedykowana jest do wszystkich, którzy chcą mieć kontrolę drugiej osoby oraz sposobność lokalizowania .May 30, 20212.13.. Potem możesz nadal lokalizować i chronić Bliskich za 6,15 zł odnawiane co 30 dni.Możesz zobaczyć, gdzie byli Bliscy w ciągu ostatnich 5 dni.. Rodzinne SOS ?. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. W celu pobrania Aplikacji mobilnej Gdzie Jest Dziecko dla Osoby lokalizowanej należy:Jul 29, 2021May 28, 2021Oct 22, 2021Jul 29, 2021May 28, 2021Aug 2, 2021Oct 22, 2021Oct 21, 2021Dzięki aplikacji Gdzie Jest Dziecko - Bezpieczna Rodzina w T-Mobile będziecie na bieżąco informowani o lokalizacji Waszych dzieci i innych bliskich osób..

Chroń swoje dziecko.

T-mobile także stawia na komfort i bezpieczeństwo użytkowników, dlatego w jego ofercie również istnieje opcja lokalizacji konkretnych numerów telefonów.. Pozwala ona przez całą dobę lokalizować telefon wybranej przez nas osoby.. 4.99 zł miesięcznie.. Szkoła - zapytaj eksperta (1568) Szkoła - zapytaj eksperta (1568) Wszystkie (1568) Język angielski (824) Język polski (381) Matematyka .May 27, 2021May 27, 2021 7 dni ZA DARMO.. Otrzymasz na 7 dni za darmo przy pierwszej aktywacji.. Wybierając link z wiadomości SMS lub wpisując link w telefonie Klient będzie mógł za pomocą sieci T-Mobile, dla Abonentów oraz Użytkowników sieci T-Mobile, pobrać Aplikację mobilną Gdzie Jest Dziecko dla Rodzica.. 4.99 zł miesięcznie.. Limit dzienny korzystania z www; Dane o aktywności telefonu dziecka (4 tygodnie wstecz)May 27, 2021Gdzie Jest Dziecko to usługa umożliwiająca lokalizację bliskich osób.. Wyślij link z pinem do aktywacji na swój telefon: Czy zapoznałeś się z Regulaminem usługi Bezpieczna Rodzina i akceptujesz jego warunki?. Otrzymuj powiadomienia SOS od Bliskiego w chwili zagrożenia wraz z filmem lub zdjęciem.. Namierzana jest karta SIM, dzięki czemu bateria na telefonie Bliskiego nie jest zużywana.. Bezpieczna Rodzina to usługa umożliwiająca lokalizację Bliskich osób..

Zobacz na mapie gdzie jest!

jeżeli aktywujesz Dzieci w Sieci razem z nową lub przedłużaną umową w T-Mobile i na okres trwania tej umowy.. Wezwanie SOS trafi do Ciebie oraz do wszystkich wskazanych wcześniej osób.. Opłata za serwis: 4,99 zł miesięcznie Jeżeli aktywujesz Dzieci w Sieci razem z nową lub przedłużaną umową w T-Mobile i na okres trwania tej .Cennik.. Możesz lokalizować bliskie Ci osoby poprzez aplikację mobliną, SMS lub serwis na stronie usługi Gdzie Jest Dziecko T-Mobile.. Dzięki temu mamy wiedzę, czy dziecko bezpiecznie dotarło do szkoły, wróciło do domu.T-mobile "Gdzie jest dziecko?". Przebywając w pracy lub w delegacji .Jul 29, 2021Zobacz 5 odpowiedzi na pytanie: T-mobile jak wyłączyć gdzie jest dziecko ?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt