W zeszycie uzupełnij zdania wykorzystując w odpowiedniej formie wyrazy podane w nawiasach

Pobierz

10.Uzupełnij zdania czasownikami w odpowiedniej formie, zgodnie z podanymi odpowiedziami.1.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast- jeśli jest to konieczne- dadać inne wyrazy, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 8.1.Uzupełnij zdania dotyczące męskiego układu rozdroczego,wpisując w odpowiedniej formie podane niżej pojęcia 2016-11-19 20:30:01 Wykorzystując podane wyrazy , uzupełnij każde zdanie z luką tak aby zachować sens zdania wyjściowego 2017-09-06 16:50:17Uzupełnij zdania wykorzystując podane wyrazy w odpowiedniej formi.. 2.O czym była sztuka (2 zdania) 3.Co ci najbardziej CI SIĘ PODOBAŁO (2 zdania) Podane zdania zamień na zdania z imiesłowem.. W gronie .. miło spędzam czas.Sprawozdanie z wyjazdu do teatru .Alicja w krainie Czarów .. 8.1.3 Uzupełnij zdania 1-4.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.. 4/73 - napisz dialog stosując podane wyrazy.. 5) Wykonaj ćw.5 str.31.. 12.00 , kiedy będzie ładna pogoda wykonaj Eksperyment na swoim podwórku.. Uwaga!1.. Zwróćcie uwagę na zwroty, które pomogą Wam określić czas, np.: last week.. Poproś kolegę / koleżankę żeby Cię odpytali.. Wymagana jest pełna poprawność ortogrraficzna wpisywanych fragmentów.. Obowiązujący (kodeks) - lubiany (nauczyciel) - przeczytany (artykuł) - naruszona (konstrukcja) - wierzący (chłopiec) - uzgodniony (plan) - spełnione (oczekiwania) - krępujący (ubiór).Ułóż zdania, wykorzystując podane wyrazy w odpowiedniej formie..

4 W zeszycie uzupełnij zdania, wykorzystując w odpowiedniej formie wyrazy podane w nawiasach.

Znajdź te słowa w słowniczku na str.33.. 2/73 - uzupełnij dialog wstawiając w każdą lukę jeden wyraz Dla chętnych - ćw.. W każdą lukę możesz wpisać do czterech wyrazów.. Nie zmieniaj kolejności podanych wyrazów, dodaj wszystkie niezbędne elementy, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Question from @Brunetka2901 - Liceum/Technikum - Język niemieckiUzupełnij zdania 3.1.-3.6.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.. 2014-01-28 18:56:17; Uzupełnij zdania 1-5 wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie.Uzupełnij zdania, wykorzystując podanew nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.Nie zmieniaj kolejności podanych wyrazów,jednak - jeżeli jest to konieczne - dodajinne wyrazy.ZADANIE 13/2 Uzupełnij zdania.. Ponownie uzupełniacie podane zdania wykorzystując wyrazy z nawiasu.Otwórzcie zeszyty ćwiczeń i wykonajcie ćwiczemia: ćw.. 2.Angielski - Wpisz czasowniki podane w nawiasach w odpowiedniej formie czasu present perfect lub past simple.. Question from @Nataliiaaa56 - Szkoła podstawowa - Język angielski1.. Uwaga!Zapisz w zeszycie antonimy (czyli wyrazy o znaczeniu przeciwstawnym) podanych imiesłowów, zawierające przeczenie nie.. Gdy zmarzłem w podróży marzyłem o gorącej herbacie.. , her brother was vacuuming the flat.. Nie zmieniaj kolejności podanych wyrazów, dodaj wszystkie niezbędne elementy, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

Uzupełnij zdania i wykorzystaj w odpowiedniej formie wyrazy podane w nawiasach.

Uzupełnij tekst za pomocą poznanych słówek w odpowiedniej formie.. Uzupełnij w zeszycie wpisując podane pojęcia w odpowiedniej formie: przepływ energii, sieć pokarmowa, energia słonecz - Pytania i odpowiedzi - Biologia .. Uzupełnij zdania wykorzystując wyrazy podane w ramce.. (j.angielski) Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast dodać wszystkie niezbędne elementy, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeśli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.Uzupełnij dialog, wpisując w luki (1-3) odpowiednie wyrazy z ramki.. Wpisz w luki podane wyrazy w odpowiedniej formie.Uzupełnij zdania 8.1.-8.3., wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. Każdy z podanych wyrazów występuje dwa razy.. O godz .. Jeżeli jest to konieczne, dodaj przyimek, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.Uzupełnij zdania 8.1.-8.3., wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. Gebusstag, die Familie) 3.Uzupełnij zdania 1-5, wpisując w zeszycie podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie..

Wykorzystaj w odpowiedniej formie wyrazy podane w nawiasach.

2014-01-21 15:34:41 Uzupełnij zdania 1-5, wpisując w zeszycie podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie .Wpisz brakujące wymiary prostokątów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.. , daje 50 pkt.Do jednego pytania 3 sensowne zdania:) Odpowiedz na pytania: 1Do you ever shop on the internet?. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.Uzupełnij zdania 1-5, wpisując w zeszycie podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. 02.06.2020 LessonUzupełnij zdania, wykorzystaj podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. Przeczytaj tekst "Warto wiedzieć" Informacje te najlepiej wykorzystać w słoneczny dzień na podwórku koło godziny 12.00 i ustalić rzeczywiste kierunki świata (j.angielski) 2017-03-14 19:15:36 Uzupełnij zdania dotyczące męskiego układu rozdroczego,wpisując w odpowiedniej formie podane niżej pojęcia 2016-11-19 20:30:01Uzupełnij poniższe zdania, wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. W zdaniach wyrazy występują w podanej kolejności.. Pamiętaj o regule ortograficznej.. why /why not?…Uzupełnij zdania odpowiednimi formami wyrazów: przyjaciel, imię, sędzia, brat, zwierzę.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeśli jest to konieczne - dodać inne wyrazy tak, aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne..

Należy uzupełnić 2 zdania wykorzystując wyrazy podane w nawiasach.

1/73 - uzupełnij zdania wyrazami z ramki (są to wyrażenia z dzisiejszej lekcji, które zapisaliście w zeszycie) ćw.. Question from @Izabelamichno - Liceum/Technikum - Język angielski4) Zwróć uwagę na wyróżnione słowa w czytance.. Jeżeli jest to konieczne, dodaj przyimek, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Jeśli masz wątpliwości, skorzystaj ze słownika poprawnej polszczyzny.. glikogen, glikogenezy, skrobię, glikogenolizy, glukoneogenezy .. Zapisz je w zeszycie i naucz się ich na pamięć.. Wykorzystaj w odpowiedniej formie wyrazy podane w nawiasach.. Wykorzystaj w odpowiedniej formie wyrazy podane w nawiasach.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.. Zrób to na lekcji.. Przeczytaj plan lekcji Emila i wpisz dni tygodnia.. Jeżeli jest to konieczne, dodaj przyimek, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeśli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Jeśli jest to konieczne - dodaj inne wyrazy, tak aby zdania były logiczne i poprawne.. KLASA VI (grupa 2)Ø Uzupełnij zdania wyrazami z pętli, wpisując je w odpowiedniej formie.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.. Uzupełnij zdania, wykorzystując podane wyrazy w odpowiedniej formie.. 1co widziałes w teatrze.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeśli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt