Test zrozumienia lektury

Pobierz

22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. b. Żółte i czerwone tulipany, białe krokusy, fiołki i żonkile.Znajdziesz tu testy czytania ze zrozumieniem i klucze odpowiedzi .. Sprawdź cofnij .. Logowanie.. Kupią bilety w kasie, a w sklepie wodę i ciastka.TEST - CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM - KLASA 1 Opracowała Dorota Dankowska CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM- KLASA 1 …………………………………………………… (A) Przeczytaj uważnie tekst.. .Powiązane z testem z Bracia Lwie Serce.. "Ania z Zielonego Wzgórza" - test znajomości lektury / Memorizer Opis testu Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Ogólnie, z lotu ptaka, a często też bardziej szczegółowo przybliżają meandry fabuły, najważniejsze elementy i przełomy akcji, sylwetki bohaterów, wydarzenia w tle.Jak miał na nazwisko Net?. 1. za odpowiednik obrzędu Dziadów można by uznać: a) Wielkanoc.. Uczniowie, której klasy urządzili ogródek szkolny?. 1.TEST CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM - KLASA 1 - Wyjście do kina CZYTAM I ROZUMIEM - KLASA 1 .. Test dla uczniów liceum z modelem odpowiedzi Alicja Danecka "Małgorzata Musierowicz - znana czy nieznana?". Czytanie ze zrozumieniem - testy, ćwiczenia Ćwiczenia, zadania, testy do czytania ze zrozumieniem razem z kluczem odpowiedzi.. Kto jest autorem "Dywizjonu 303"?. Kupią w kasie bilety.. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2. a. chłopi b. mieszczanie c. szlachta d. burżuazja 3.Test ze znajomości lektury pt: "Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź..

Nie czytałem tej lektury.

Zawiera wszystkie powyższe pytania.. androidy Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. caban Jak miał na imię pies Felixa?. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. b. Klasy trzeciej.. Czy lektura "Mały Książę" Antoine de Saint-Exupéry jest dla Ciebie trudna do zrozumienia?Przesłano: 2009-05-01. sprzątaczką Kim była pani Lucynka ?. Wynalazcą Kim był tata Felixa?. Geneza epoki romantyzmu: w Polsce początek romantyzmu datuje się na rok 1822 - wydanie Ballad i romansów Adama Mickiewicza; koniec epoki przypada w roku 1863 - wybuch powstania styczniowego.. O czytaniu ze zrozumieniem Wiedza o czytaniu ze zrozumieniem.. Zaznacz właściwą odpowiedź i odpowiedz na pytania.. Dział: Gimnazjum.. Jaka warstwa społeczna jest zbiorowym bohaterem utworu?. c) Święto Zmarłych.Tajemniczy przeciwnik - test ze znajomości lektury.. Marceloli 5 lat temu.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test sprawdzający stopień zrozumienia lektury - gimnazjum Wersja A Imię i nazwisko…………………………………………………………….Klasa ………… Żeby sprawdzić, czy dobrze zrozumieliście ,,Małego Księcia" A. de Saint- Exupéry'ego, spróbujcie odpowiedzieć na poniższe pytania: 1..

Test znajomości lektury Teleturniej.

a) miś b) rowerNajpierw przeczytaj uważnie tekst.. Rozwiązanie.. Jakie kwiaty zakwitły wiosną w ogródku dzieci?. Kto jest narratorem opowieści?. - konkurs czytelniczy Izabela Brzezińska, Ewa Gutkowska-Żak, J"Mikołajek" - test 1.. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Tak, do dzisiaj nic nie rozumiem.. b) Pippi Pończoszanka.. Klasy drugiej.. Jest to mit dosyć powszechny i racjonalnie motywowany: bo przecież jest test ze zrozumienia, to się punkty zdobędzie, a do wypracowania jest fragment lektury, to przecież coś się wymyśli.. PODKREŚL PRAWIDŁOWĄ ODPOWIEDŹWszystkim pragnącym uporządkować i uładzić posiadane informacje z pomocą przychodzą testy z lektur.. Bracia Lwie Serce - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Bracia Lwie Serce.. Mały Książę b. Antoine de Saint-Exupéry c. pilotTest ze znajomości lektury pt: "Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. Na pierwszy rzut oka się tak wydaje, lecz nie jest.. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?. Będą oglądać film o foce.. Analiza i interpretacja Czytanie Pisanie Mówienie Uczenie się Epoka Lektury PisarzeRozwiązanie.. Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi.. Repetytorium Ósmoklasisty Unit 4 Work"Krzyżacy" Henryka Sienkiewicza - test sprawdzający znajomość przeczytanej lektury szkolnej Ola Bednarska "Kultura masowa" - Rozumienie czytanego tekstu..

Balladyna - test ze znajomości lektury Koło fortuny.

Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Na świecie zwiastunami przemian w literaturze są zjawiska wpisane w tzw. Preromantyzm:MIT 1 - nie trzeba znać treści utworów, aby zdać maturę pisemną z polskiego!. Klasy czwartej.. rude włosy Nika miała Tatry Przyjaciele wyjechali z klasą wŻeby sprawdzić, czy dobrze zrozumieliście treść ,,Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza, spróbujcie odpowiedzieć na poniższe pytania: 1.. Zaznacz właściwe odpowiedzi w zadaniach pod tekstem.. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Następnie rozwiązuj zadania testowe.. Oprócz braci Lwie Serce inną postacią stworzoną przez Lindgren jest: a) Ania z Zielonego Wzgórza.. Miłego rozwiązywania!. Skomentuj.. Lektury obowiązkowe "Akademia Pana Kleksa" cz. 1 - Akademia "Akademia Pana Kleksa" cz. 2 - Mateusz "Akademia Pana Kleksa" cz. 3 - Pan Kleks "Akademia Pana Kleksa" cz. 4 - Adaś Niezgódka "Akademia Pana Kleksa" cz. 5bardzo szczegółowe pytania - które w zasadzie nie sprawdzają poziomu zrozumienia lektury tylko pamięć fotograficzną i wnikliwość czytania, kartkówka w formie streszczenia - które uczeń musi sam napisać odtwarzając fabułę bez określonego systemu punktacji.. W którym roku rozpoczyna się akcja epopei?. Usiądą na widowni.. Jonatan nazywał Karola: a) Serdelkiem.. Artur Fiedler.Test sprawdzający znajomość dziadów cz ii Sprawdzian ze znajomości i zrozumienia lektury "Dziady" cz. II A: Zaznacz właściwą odpowiedź i odpowiedz na pytania..

Quizy Os. ... "Opowieść Wigilijna" test z lektury.

wg Kaoleksa.Powtórka do matury, sprawdzianu - Romantyzm.. Jakie przezwisko miała ciocia Krysia?Klasa 1 Polski Szewczyk Dratewka.. b) Nowy Rok.. Nie, zrozumiałem ją do końca.. Szukaj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. umarli Co się stało z rodzicami Niki?. Jaką niespodziankę przywiozła mama?. Rozwiąż test TagiJak dobrze znasz treść lektury "Opowieść Wigilijna".. Żółte i różowe tulipany, fioletowe krokusy, hiacynty i pierwiosnki.. Przeczytaj uważnie tekst i na jego podstawie wykonaj zadania zgodnie z poleceniami.. Wybierz zawsze jedną odpowiedź spośródzaproponowanych.Dotekstumożesz przez cały czas zaglądać,alepracę staraj się wykonać przez 45 minut.. Sprawdzian ze znajomości i zrozumienia lektury "Dziady" cz. II A. Mickiewicza.. Czy lektura "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery jest dla Ciebie trudna do zrozumienia?. d) Calineczka.. Wejście.. Udostępnij.. Jak pytać o ciąg przyczynowo-skutkowy?1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt