Test sposób na alcybiadesa

Pobierz

Niedługo piszę test z lektury "Sposób na Alcybiadesa".. Zawiera 24 pytania.. Sposób na Alcybiadesa - Test.. Co jest De- SPONA ?. (0 - 1) Wymień szkolne pseudonimy i nazwiska bohaterów powieści, należących do, wspomnianejUwaga!. Zapraszamy do działu testów wiedzy z lektur szkolnych i nie tylko.. Zasępa.Test ze znajomości lektury "Sposób na Alcybiadesa" autorstwa Edmunda Niziurskiego.. Przedstawienie postaci , 2.ka Sposób na Alcybiadesa pokazuje, e sojusz midzy uczniami i nauczycielami jest mo liwy, gdy 10.. Rozpocznij test.Test z lektury ,,Sposób na Alcybiadesa".. 2.W jakiej dzielnicy Warszawy mieści się szkoła?. Edmund Niziurski, Sposób na Alcybiadesa Zadanie 1.. Chłopce poszukują idealnego sposobu na "gogów", który zapewniłby komfort bezpiecznego przechodzenia z klasy do klasy, bez przesadnego wysiłku ze strony uczniów.Sposob na Alcybiadesa; Sposob na Alcybiadesa, test z lekturyJesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami.. Pomożesz?. brawo!. 0%Sposób na Alcybiadesa.. Zeszyty zbyt g ęsto upstrzone czerwonym atramentem, za pomoc ą którego cierpliwi profesorowie prostowali moje kr ęte ście Ŝki do wiedzy, przeznaczyłem wstydliwie na makulatur ę.. Sposób na Alcybiadesa Test.. Przewidziany jest na 45 minut pracy uczniowskiej, najlepiej na pierwszą lekcję poświęconą omawianiu utworu.test Sposób na Alcybiadesa.doc + z chomika zielony_kot_ 39 KB; 12 lut 12 13:16; SPOSÓB NA ALCYBIADESA - pytania.doc 50 KB; 11 sty 12 21:24; Czy uważnie przeczytałem lekturę pt Sposob.doc z chomika zielony_kot_ 49 KB; 3 sie 11 19:00; Alcybiades, czytanie ze .Sposób na Alcybiadesa test!pomocy!.

Wypełniając test wiedzy, #Test, #Sprawdzian 15 x, 2017-02-11 22:29:15Liczba wyników dla zapytania 'test z lektury sposób na alcybiadesa': 10000+.

Czym zaskoczyli uczniowie nauczycieli w klasie 8?. tylko że nasz pan polonista powiedział, że ściągnął ten test z internetu i zawiera ok. 50-60 zadań!Test ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa".. brawo!. Klasa 6 Polski.. Kto jest narratorem w powieści?. Samuela Lindego ze swoimi nauczycielami.. 1.Który z nauczycieli nigdy nie był wychowawcą 8 a?. 2 Rozdział I Po maturze zrobiłem mały remanent moich szpargałów.. Na czym polegał układ zawarty z Alcybiadesem?. na rezygnacji z odpytywania i prowadzenia lekcji zgodnie z programem w zamian za aktywny udział uczniów w dyskusjach na tematy historyczne, które uczniów interesują.. klasa 6Sposób na Alcybiadesa.. Sposób na Alcybiadesa to relacja o zmaganiach uczniów klasy VIII z Liceum im.. Dalej.. Myślę, że przeczytałam ją dokładnie.. Część 1. brawo!. a) X a b) XI c c) VI a d) VIII a 4) Dziadzia Ejdziatowicz jest: a) polonistą b) geografem c) woźnym d .Sposób na Alcybiadesa.. wg 31halimcharlize.Powodzenia:) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraEdmund Niziurski, "Sposób na Alcybiadesa" - test z lektury.. Jakie miał przezwisko pan Ejdziatowicz ?Sposób na Alcybiadesa - test wiedzy..

A. sposób uzyskiwania wyników niedostatecznych B. sposób uzyskiwania wyników celujących C. sposób uzyskiwania wyników bardzo dobrych D. sposób uzyskiwania wyników dobrych.

25 pytań Lektury szkolne Sauron.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Q.. Efekty tych poszukiwań są absolutnie zaskakujące.. Część 1.. Eduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych.. 1) Fabuła utworu rozgrywa się w środowisku: a) rodzinnym b) szkolnym c) wiejskim d) uczonych 2) Ilu jest głównych bohaterów?. Które z czterech przezwisk nie pojawiło się.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. kto zna pytania?. Czy zna odpowiedź.. Ile klas trzeba było ukończyć , by skończyć szkołę?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Był inicjatorem zdobycia SPONY.. Rozwiąż test!Sposób na Alcybiadesa - sprawdzian z lektury.. Jak dobrze pamiętasz zabawne przygody szkolnej młodzieży, które wciąż potrafią rozśmieszyć?. w książce?. Będą one zapisywane na Twoim urządzeniu.. klasa 6 Polecam ten test nauczycielom klas 6.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Nazwisko poprzedniego wychowawcy klasy VIIIa.. W którym roku bohater książki chodził do klasy VIII?. Wybierz prawidłową odpowiedź.. "Sposób na Alcybiadesa" - test 1.. Jak dobrze znasz lekturę Sposób na Alcybiadesa?. .Streszczenie krótkie.. Jeśli uważasz, że którykolwiek z materiałów zamieszczonych na kanale narusza Twoje prawa autorskie, proszę niezwłocznie napisz do mnie na adres: tatam.Sposób na Alcybiadesa Wydawnictwo "Czytelnik" Warszawa, 1974 Wydanie VI ..

Opowiedz o tym, co sam przey e (opowiadanie w 1. osobie liczby pojedynczej) albo o tym, co przey kto z twojej rodzinyDostrzegał, że "sposób na Alcybiadesa" działa zarówno na historyka, jak i uczniów.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!. Może być wykorzystany w klasie piątej, szóstej, pierwszej gimnazjalnej.. a) 2 b) 4 c) kilkunastu d) 6 3) Do której klasy chodzą bohaterowie?. na sprzedaży dobrych ocen za pieniądze.Quiz Sposób na Alcybiadesa.. Sprawd ź cofnij .Sposób na Alcybiadesa / Sposób na Alcybiadesa test z treści.. Opisz jak zabawn histori z ycia szkolnego.. Słabiszewski zwany "Słabym" - był najsilniejszy z całej klasy ósmej A, kolega Ciamciary.. Błagam pomocy jutro pisze z tego kartkówkę i nie wiem z czego ma się pouczyć!. Tagi dla tego testu: Test ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa".. Interesował się filatelistyka, dzięki czemu znał historię poczty.. brawo!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt