Lektura sposób na elfa quiz

Pobierz

Sprawdz sie!. Ręcznik.. Czy wiesz, gdzie znajduje sie to miejsce ze zdjecia zrobionego w Google Earth?Zalacznik nr 1Zawiera 25 pytan.. Sprawdźcie!. Jak ma na imię siostra Elfa?. Kim jest tytułowy Elf?. pomocnikiem świętego Mikołaja reniferem psem Jak nazywała się siostra bliźniaczka Elfa?. Zagraj w ten quiz raz jeszcze!. Autorem książki jest Marcin Pałasz.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. ma dwa miesiące ma sześć miesięcy ma trzy lata Jak Elf nazywa swojego właściciela?. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!11.. Jak dobrze pamiętasz treść książki Sposób na Elfa?. przeczytanych tekstow literackich.Chociaz przeraza go dywan na trzepaku, papierowe reczniki i inne Smiertelnie Grozne Rzeczy, nie jest tchorzem.. Kto jest głównym bohaterem lektury.. Alex.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. że ludzie są zazdrośni o psy.. a) W schronisku b) W domu c) U cioci Ewy d) U weterynarza 2) Na które piętro przeprowadzili się duży z młodym?. że człowiek, który trzepie dywan, karze go za to, że nasiusiał na psa.. Test wiedzy na temat lektury Sposób na Elfa.. Duży PanO czym jest przekonany Elf gdy Jedna z suczek opowiada mu, że niektórzy ludzie biją swoje psy ?. A w dodatku psiak miał na imię Elf!. a) Pierwsze b) Trzecie c) szóste d) Drugie 3) Według Elfa jego siostra jest bardzo: a) Straszna b) Bojaźliwa c) groźna d) odważna 4) W jakim wieku był Elf, gdy znalazł się w schronisku?.

"Sposób na Elfa" to lektura sugerowana dla klasy 3.

Erka Emka Eska W jakim wieku jest Elf na początku książki?. Kurtkę na wieszaku.. W jakim miejscu przebywa Elf na początku książki?. Dywan.. 7 / 12. flickr.com.Sposób na Elfa jest na liście lektur nowej podstawy programowej dla klas I-III"Sposób na Elfa" to pierwsza część elfiej sagi.. Co jest De- SPONA ?. Zapraszamy do działu testów wiedzy z lektur szkolnych i nie tylko.. Wpadłem po uszy.. Dosłownie się zakochałem.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Tu poznajemy bohaterów.. TOP; Psychotesty; Poczekalnia; .. Na jaki przedmiot Elf ostrzegawczo warczał po tym, jak usłyszał opowieść o bitej suni?. 220 Obserwuj autora.. na czas!Sposób na Alcybiadesa - test wiedzy.. Dowiadujemy się kim są, co robią i jak właściwie doszło do ich spotkania.. Czy znacie je wszystkie?. "Sposób na Elfa" jest na liście lektur nowej podstawy programowej dla klas I-III, to wzruszająca, a zarazem pełna humoru historia miłości psa do człowieka i człowieka do psa.. Jak dobrze znasz lekturę Sposób na Alcybiadesa?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Na które piętro wprowadził się Młody wraz z Tatą?.

"Sposób na Elfa" lektura bardzo fajna i przyjemna do czytania i mam nadzieję że quiz się spodoba.

"Sposób na Elfa" jest książką, która wydawnictwo poleca dzieciom w wieku 11 lat i starszym.. Jak psisko ze schroniska pod Warszawą trafiło aż do Wrocławia.. Przepadło, koniec i kropka, Elfie - będziesz miał swój własny dom!Sposób na Elfa - streszczenie utworu Marcina Pałasza.. Swoje emocje wyraźcie w komentarzach.. Sposób na Elfa pdfSep 11, 2021 - W dodatku sady-stycznie wybrałeś mieszkanie na ostatnim piętrze!. - Czyli zaledwie drugim - zauważyłem ostrożnie, .. Sposób na Elfa.. Sześć lat Sześć miesięcy Dwa lata Sprawdź się w poniższych tematach: Sławni pisarze i poeci - quiz obrazkowy1) W jakim miejscu przebywa Elf na początku książki?. Bohaterowie są o tyle ciekawsi, że istnieją naprawdę.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Sposób na Elfa Marcina Pałasza znajdziecie na streszczenia.pl.Mar 11, 2021Tagi dla tego testu: Test ze znajomosci lektury E. Niziurskiego "Sposob na Arcybiadesa".. Pytania do lektury Lista pytań do lektury Sposób na Elfa Marcina Pałasza.Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Sposób na Elfa, które mogą Ci się przydać do powtórki..

Myślę jednak, że i młodsze zyskają na tym, jaki przekaz niesie ta książka.den sposób nie umiałem się pozbyć.

Przedstaw motywy, ktorymi kierowal sie glowny bohater Zbrodni i kary, popelniajac zbrodnie.. że ludzie wynoszący meble, wyganiają je z domu za to, że nasiusiały na psa.. Jak dobrze pamiętasz treść książki "Sposób na Elfa"?. Wladca Lewawu test ze znajomosci lektury; Zbrodnia i kara.. Według Elfa jego siostra jest bardzo: bojaźliwa 5.Quizy Sposób na Elfa Historia lubiącego psoty Elfa pełna jest szalonych i niespodziewanych przygód.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!. Quizy sprawdzajace znajomosc lektur, cwiczenia jezykowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiazujace do tresci.. że suczka, która mu to opowiedziała - kłamie.Rozpocznij test.. drugie 4.. Słuchawkę prysznica..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt