1 podaj nazwy dwóch doniczkowych roślin trujących i narysuj te rośliny

Pobierz

Napisz, co oznaczają poniższe symbole.. Niebezpieczeństwa i pierwsza pomoc w domu 1. Podaj nazwy dwóch doniczkowych roślin trujących i narysuj te rośliny .Poznajcie 10 popularnych roślin doniczkowych, które zawierają toksyczne substancje.. Zapisz, w jaki sposób należy udzielić pomocy w podanych sytuacjach.. Zapisz, w jaki sposób należy udzielić pomocy w podanych sytuacjach.. Niebezpieczeństwa i pierwsza pomoc w domu.. Kasia Przecięcie skóry na palcu, rana nie i lekko krwawi.. Kasia Przecięcie skóry na palcu, rana nie i lekko krwawi.42.. Niebezpieczeństwa i pierwsza pomoc w domu - do 25.03.2020 .. Zapisz, w jaki sposób należy udzielić pomocy w podanych sytuacjach (podręcznik str.128 -129)Niebezpieczeństwa i pierwsza pomoc w domu 1. Podaj nazwy dwóch doniczkowych roślin trujących i narysuj te rośliny.. Napisz, co oznaczają poniższe symbole (podręcznik str.128) 3.. Zapoznaj się z treściami zawartymi w podręczniku w temacie pt,, Jak sobie radzić w niebezpiecznych sytuacjach ? ''. Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystościTemat: Niebezpieczeństwa i pierwsza pomoc w w domu.. Podaj nazwy dwóch doniczkowych roślin trujących i narysuj te roślinyPrzyroda 2 - zachęcam do wykonania zadania na temat: Niebezpieczeństwa i pierwsza pomoc w domu.. Przecięcie skóry na palcu, rana nie jest głęboka i lekko krwawi.42.. Zapisz, w jaki sposób należy udzielić pomocy w podanych sytuacjach..

Podaj nazwy dwóch doniczkowych roślin trujących i narysuj te rośliny.

Kasia Przecięcie skóry na palcu, rana nie jest głęboka i lekko krwawi.. Unikanie niebezpiecznych.. zachowań.. Jeżeli chodzi o rośliny, które podrażniają skórę, to są one szczególnie niebezpieczne dla alergików.. Aktywność fizyczna.. 1. Podaj nazwy dwóch doniczkowych roślin trujących i narysuj te rośliny .Niebezpieczeństwa i pierwsza pomoc w domu 1. Podaj nazwy dwóch doniczkowych roślin trujących i narysuj te rośliny.. ZDROWY STYL ŻYCIA.. Difenbachia (Dieffenbachia .Trujące kwiaty doniczkowe - Gwiazda betlejemska.. Napisz, co oznaczają poniższe symbole.. Temat : Niebezpieczeństwa i pierwsza pomoc w domu.. Napisz, co oznaczają poniższe symbole.. Kasia Przecięcie skóry na palcu, rana nie i lekko krwawi.. Wśród nich znajdują się m.in. fiołek alpejski, bluszcz i difenbachia.. Powodzenia!. Wpisz do zeszytu przedmiotowego jako notatki następujące fragmenty tekstu: ToPrzecięcie skóry na palcu, rananie jest głęboka i lekko krwawi.Upadek z roweru i pojawieniesię głębokiej rany, która obficiekrwawi.Zaczerwienie skóry dłoni .Dzień 02.04.2020.. Zaczerwienie skóry dłoni naPrzyroda, podręcznik str 127-129 (zadanie należy wykonać do piątku 27.03. do godz. 17.00 i odesłać na Messengera lub mail ) Temat : Niebezpieczeństwa i pierwsza pomoc w domu 1. Podaj nazwy dwóch doniczkowych roślin trujących i narysuj te rośliny..

1. Podaj nazwy dwóch doniczkowych roślin trujących i narysuj te rośliny ...42.

Kasia Przecięcie skóry na palcu, rana nie i lekko krwawi.. Przeczytać wyżej wymieniony temat w podręczniku strona 128-129 , następnie sporządź w zeszycie notatkę odpowiadając na następujące pytania: Zapisz, w jaki sposób należy udzielić pomocy w podanych sytuacjach.. Author: a.klopotek Created Date: 09/18/2017 02:44:00 Company: Microsoft .Niebezpieczeństwa i pierwsza pomoc w domu 1. Podaj nazwy dwóch doniczkowych roślin trujących i narysuj te rośliny.. Właściwe odżywianie się.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. Zapisz, w jaki sposób należy udzielić pomocy w podanych sytuacjach.. Zapisz, w jaki sposób należy udzielić pomocy w podanych sytuacjach.Niebezpieczeństwa i pierwsza pomoc w domu 1. Podaj nazwy dwóch doniczkowych roślin trujących i narysuj te rośliny.. i wyślij na adres .. Napisz, co oznaczają poniższe symbole.. Odpowiednia ilość snu.. Napisz, co oznaczają poniższe symbole.. Jedną z takich trujących roślin, która szczególnie zdobi nasze wnętrza podczas świąt Bożego Narodzenia, jest gwiazda betlejemska.. 1. Podaj nazwy dwóch doniczkowych roślin trujących i narysuj te roślinyPrzeczytaj temat 42 i na podstawie tekstu postaraj się uzupełnić kartę pracy.. dwa akapity- Niebezpieczne sytuacje w domu, Jak opatrzyć uszkodzoną skórę ?.

Znajdują się w niej ...1. Podaj nazwy dwóch doniczkowych roślin trujących i narysuj te rośliny.

Przecięcie skóry na palcu, rana nie jest głęboka i lekko krwawi.1.. Upadek z roweru i pojawieniePrzecięcie skóry na palcu, rana nie jest głęboka i lekko krwawi.. Niebezpieczeństwa i pierwsza pomoc w domu.. Korzystając z podręcznika uzupełnij kartę pracy.. Przy pracy z roślinami drażniącymi skórę i trującymi używamy gumowych rękawiczek, chronimy oczy, usta oraz wszelkie zadrapania na ciele.gryka tatarka ( Fagopyrum tataricum) - cała roślina gryka zwyczajna ( Fagopyrum sagitatum) - ziele grzybienie białe, lilia wodna ( Nymphaea alba) - cała roślina grzybienie północne ( Nymphaea candida) - cała roślina gwiazdnica pospolita ( Stellaria media) - ziele gwiazdnica trawiasta ( Stellaria graminea) - cała roślina IPRZYRODA Lekcja 52 Temat: Niebezpieczeństwa i pierwsza pomoc w domu 1. Podaj nazwy dwóch doniczkowych roślin trujących i narysuj te rośliny (podręcznik str.128) 2. w ciągu doby.. Napisz, co oznaczają poniższe symbole.. skutek kontaktu z gorącą wodą.. Napisz, co oznaczają poniższe symbole.. Niebezpieczeństwa i pierwsza pomoc w domu 1. Podaj nazwy dwóch doniczkowych roślin trujących i narysuj te rośliny.Zwierzęta, których ukąszenie może być niebezpieczne Owady .1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt