Uniwersytet szczeciński kierunek ekonomiczno-prawny

Pobierz

15 Public management .Jun 15, 2022Wydział powstał w 2019 roku, w wyniku połączenia Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług oraz Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Wydziału Nauk o Ziemi .. Kierunki kształcenia Dostępne kierunki : Economics and IT Applications - I stopień, w całości w języku angielskimKierunek ekonomiczno-prawny (I) Kognitywistyka komunikacji (I) Kulturoznawstwo (I, II) Logistyka (I, II) Matematyka (I, II) Media i cywilizacja (I) Mediacja międzykulturowa (I) Mikrobiologia (I, II) Nauki o rodzinie (I, II) Oceanografia (I) Ochrona środowiska (I, II) Pedagogika (I, II) Pedagogika specjalna (I) Politologia (I, II)Uniwersytet Szczeciński Gdzie prowadzony jest kierunek?. Kierunek ekonomiczno-prawny jest unikalny w skali uczelni, ponieważ łączy w sobie elementy efektów kształcenia realizowanych na kierunkach ekonomia, prawo i administracja.. Wydziały US: Wydział Humanistyczny; Wydział Matematyczno-Fizyczny .. Od roku akademickiego 2013/2014 istnieje możliwość wyboru kierunku ekonomiczno-prawnego prowadzonego wspólnie przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania oraz Wydział Prawa i Administracji .Studia na kierunku ekonomiczno-prawnym w Szczecinie, w zależności od wybranego stopnia trwają 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia)..

International Economics - kierunek anglojęzyczny NOWOŚĆ.

Pierwszy stopień to studia licencjackie, które trwają 3 lata.dla kierunku Ekonomiczno-prawny - US, studia I stopnia Wartości te pokazują, za jaką część absolwentów w badanym okresie wpłynęła składka z tytułu pracy: jakiejkolwiek, na umowę o pracę oraz samozatrudnienia.. Ekonomiczno-Prawny - studia stacjonarne I stopień.. Ekonomiczno-Prawny - studia stacjonarne II stopień.. Co warto studiować?. 12 Informatyka i ekonometria .. 14 Logistyka - studia inżynierskie .. Województwo zachodniopomorskie Szczecin Grupa kierunków studiów Zarządzanie publiczne Prawo i administracja Administracja i samorządność Typ studiów Licencjackie Magisterskie (uzupełniające) Tryb studiów Niestacjonarny Stacjonarny Język wykładowy Język polski Czesne Płatne BezpłatneMay 26, 2021Terminy rekrutacji na kierunku kierunek ekonomiczno-prawny w Szczecinie.. Pierwszy stopień to studia licencjackie, które trwają 3 lata.Kierunek ekonomiczno-prawny można obecnie realizować w trybie stacjonarnym.. Typ: Studia I stopnia (licencjackie) Studia II stopnia (magisterskie) 2.. 11 Finanse i rachunkowość .. Kierunek ekonomiczno-prawny w Szczecinie - czas trwania JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU EKONOMICZNO-PRAWNYM?Kierunek studiów: stacjonarne: niestacjonarne: I: II: I: II: Branding miast i regionów: Business Management : Economics and IT Applications : Ekonomia: Ekonomiczno-prawny : Finanse i rachunkowość: Gospodarka nieruchomościami : Gospodarka przestrzenna inżynierska : Informatyka i ekonometria: Informatyka w biznesie : Innowacyjna gospodarka miejska : International EconomicsStudia na kierunku ekonomiczno-prawnym możemy podzielić na: 1..

Jaki kierunek?

Tryb: studia stacjonarne .. STUDIA NIESTACJONARNE (ZAOCZNE) I STOPNIA (LICENCJAT) II STOPNIA (MAGISTER)Dowiedz się więcej informacji o kierunku Ekonomiczno-prawny na uczelni Uniwersytet Szczeciński (USZ).. Możliwości pracy?Ekonomiczno-prawny - Uniwersytet Szczeciński .. Sprawdź jakie są specjalności, jak wygląda rekrutacja, jakie zdawać przedmioty na maturze, gdzie studiować oraz jaka praca po stuKandydaci na Uniwersytet Szczeciński przyjmowani są na podstawie wyników maturalnych z przedmiotów przypisanych poszczególnym kierunkom.. Architektura krajobrazu - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie Papieża Jana Pawła II 22a, 70-453 Szczecintel.. Finanse i rachunkowość.. Ekonomiczno-Prawny - studia stacjonarne I stopień.. Celem kształcenia na tym kierunku jest zdobycie przez studenta gruntownej i wszechstronnej wiedzy w zakresie nauk prawnych i ekonomicznych oraz umiejętności analizy i .Kierunek ekonomiczno-prawny na Uniwersytecie Szczecińskim w Szczecinie prowadzi Wydział Ekonomii Finansów i Zarządzania oraz Wydział Prawa i Administracji USz.. Sprawdź jakie są specjalności, jak wygląda rekrutacja, jakie zdawać przedmioty na maturze, gdzie studiować oraz jaka praca po sal.. Studiuj swój wymarzony kierunek w Szczecinie!Strona Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego ..

91 444 10 00Studia I stopnia na kierunku kierunek ekonomiczno-prawny w Szczecinie.

To kierunek unikatowy w skali kraju, bo łączący w sobie elementy efektów kształcenia realizowanych na kierunkach ekonomia, prawo i administracja.. Informatyka i ekonometria.. Jakakolwiek praca w I roku po dyplomie US, Ekonomiczno-prawny (Ist.). 13 Logistyka .. Pierwszy stopień to studia licencjackie, które trwają 3 lata.. 10 Ekonomiczno-prawny .. Kierunek ekonomiczno-prawny na Uniwersytecie Szczecińskim w Szczecinie prowadzi Wydział Ekonomii Finansów i Zarządzania oraz Wydział Prawa i Administracji USz.. Celem kształcenia na kierunku ekonomiczno-prawnym jest zdobycie przez studenta gruntownej i wszechstronnej wiedzy w zakresie nauk prawnych i ekonomicznych oraz umiejętności analizy interpretacji zjawisk ekonomicznych i prawnych.Celem kształcenia na kierunku ekonomiczno-prawnym jest zdobycie przez studenta gruntownej i wszechstronnej wiedzy w zakresie nauk prawnych i ekonomicznych oraz umiejętności analizy interpretacji zjawisk ekonomicznych i prawnych.. Sprawdź, co musisz zdać na maturze, żeby dostać się na wybrane studia.. Studia na kierunku ekonomiczno-prawnym w Szczecinie realizowane są w ramach pierwszego i drugiego stopnia.. Drugi stopień to natomiast studia magisterskie, trwające 2 lata..

201930%35%40%45%50%55%60%65%70%Studia na kierunku ekonomiczno-prawnym możemy podzielić na: 1.

Tryb: studia stacjonarne .. Typ: Studia I stopnia (licencjackie) Studia II stopnia (magisterskie) 2.. Turystyka i rekreacja.. 22 PAŹ 20.. Uczelnie w Szczecinie umożliwiają kształcenie w trybie Informator dla kandydatów oferta edukacyjna 2020-2021 studia drugiego poziomu Kierunki ekonomiczne Ekonomia .. Ekonomiczno-Prawny - studia stacjonarne II stopieńEkonomiczno-prawny.. Rynek nieruchomości.. ekonomiczno-prawny; .. 11 osób ubiegających się o jedno miejsce w 2018 roku na kierunku lekarskim Pomorskiego .Kierunki studiów w Szczecinie i Zachodniopomorskim - licencjackie, inżynierskie, magisterskie, podyplomowe.. Taka forma kształcenia będzie idealnym wyborem dla osób ambitnych, które chcą w pełni poświęcić się nauce i rozwijaniu swoich pasji.May 31, 2022Studia na kierunku ekonomiczno-prawnym w Szczecinie realizowane są w ramach pierwszego i drugiego stopnia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt