Numerologia imienia i nazwiska

Pobierz

Przyjmijmy, że dana osoba nazywa się Leopold Kowalski.. Powtórz całą procedurę z drugim imieniem aż do uzyskania pojedynczej cyfry.. Oczywiście, ważne jest, aby harmonizowało z nazwiskiem i by nie obarczało dziecka dodatkowymi lekcjami karmicznym, których można uniknąć właśnie poprzez odpowiednio dobrane do nazwiska imię.Poszczególne alfabetyczne systemy zapisu imion i nazw jak grecki, łaciński czy hebrajski mają swoje własne wibracje numeryczne i zmiana zapisu imion czy nazw zmienia wiele z otoczki somatycznej, psychicznej i duchowej.. Twoje Imię Codzienne ukazuje ogólny rys zewnętrzny, cechy, osobowość, wyzwania i sposoby komunikowania się z innymi.Liczba imienia oraz nazwiska były rozpatrywane przez numerologię znacznie wcześniej niż data urodzenia.. Wystarczy wprowadzić do niego imię i nazwisko osoby, której ma dotyczyć analiza numerologiczna, a także datę jej urodzenia.. Reprezentując nasze ukryte słabości.Imię Numerologia Aby uzyskać pełny obraz swojego imienia, należy obliczyć i przyjrzeć się numerologii imienia, nazwiska rodziców (matki i ojca), sumy samogłosek w twoim imieniu i sumy spółgłosek w twoim imieniu.. Zanim zabrniesz dalej, zachęcam do zastanowienia się nad swoją wibracją numerologiczną - czyli 33/6.. Przykładowo wibracja imienia o wartości numerologicznej siedem będzie niosła poczucie wyobcowania, samotności..

Numerologia imienia Nasze imię i nazwisko zawiera w sobie trzy rodzaje ekspresji.

Aby poznać liczbę urodzeniową, dodaj do siebie wszystkie cyfry ze swojej daty urodzenia.. Oblicz z liter i cyfr liczbę imienia i nazwiska, datę urodzenia, numer telefonu, numer mieszkania lub domu, numery tablic rejestracyjnych auta.. Wynik imienia i nazwiska: Wynik samogłosek (dusza): Wynik spółgłosek (ekspresja):Kalkulator Numerologiczny Nazwy do obliczenia wibracji dowolnej nazwy, imienia i nazwiska.May 31, 2022Liczbę imienia obliczamy w następujący sposób.. Jeżeli tych siódemek będzie w portrecie numerologicznym więcej (nazwisko, droga życia i inne) wówczas taka osoba będzie .Numerologia - analiza imienia.. Potem kolejno oblicz liczby imienia i nazwiska, dodaj je do siebie.Numerologia - pseudonauka badająca mistyczne lub magiczne właściwości liczb; prognozowanie z liczb, opierające się na przekonaniu, że numer przyporządkowany danemu obiektowi (numer domu, samochodu, telefonu, zakodowane pod postacią liczby imię, itp.) ma związek z jego losem.Według Erica Temple Bella należy rozróżniać numerologię jako pseudonaukę badającą mistyczne ..

Teraz zamieńmy litery imienia i nazwiska na cyfry według powyższej tabeli.

Podstawą analizy jest Gematryczny Kosmogram obliczający NOUS (Ducha/Głębię), PSYCHE (Jaźń/Umysł) i SOMA (Ciało/Życie).Kalkulator numerologiczny.. Jeśli liczysz dane z aktu urodzenia (imiona i nazwisko), koniecznie zaznacz odpowiednią opcję.Aug 20, 2020Imiona i nazwisko wypowiadane lub napisane, wytwarzają wibracje, które docierają do umysłu słuchającego lub czytającego.. Taka wibracja również zawiera nasze cechy osobowości.. Krok 2.. Każda litera ma przypisaną do siebie określoną liczbę.. Obliczenie liczby imienia dokonujemy analogicznie jak ma to miejsce w przypadku liczby daty urodzenia.. Jeśli masz dwa imiona używaj jednego i drugiego.. Krok 3.Aby obliczyć wartość swojego Imienia Codziennego, po prostu dodaj do siebie wszystkie cyfry z pierwszego imienia i nazwiska (Zrobisz to jeszcze szybciej wpisując swoje imię i nazwisko do tabelek poniżej i sumując oba wyniki).. Dodatkowo znajdziesz trochę lektury ezoterycznej nawiązującej do numerologii, astrolgii, interpretacji snów oraz ścieżki światła, czy też drogi duchowej.To narzędzie to kalkulator numerologiczny nazw - liczy wibracje wpisanej nazwy, imion i nazwiska, pseudonimu, nazwy firmy itp. Dobrze jest, by pseudonim pasował wibracyjnie do człowieka, nazwa firmy - do człowieka i wykonywanej działalności..

Dźwięk i barwa imienia i nazwiska to klucz do naszej podświadomości, uczuć i psychiki.

Następnie dodaj wszystkie cyfry do siebie i zredukuj sumę do pojedynczej liczby.. Suma samogłosek mówi nam o naszych wewnętrznych motywacjach.Każde imię i nazwisko sumujemy oddzielnie: Krok 1.. Ich wartość numerologiczna określa nasz charakter, wady i zalety.. Liczby lekcji karmicznej: Lekcje karmiczne to obszary, w jakich powinniśmy nad sobą jeszcze pracować.. Wpisz imię i nazwisko i obliczymy całą charakterystykę twojej osobowości: Imię: Nazwisko: Numerologia jest nauką o znaczeniu liczb, ich wpływu na życie człowieka i była już częścią średniowiecznej judaistycznej tajnej nauki - kabały.. Licz tak długo, aż uzyskasz wynik od 1 do 9.. Pozwala sprawdzić numerologię ważnej daty w przeszłości lub przyszłości jak ślub czy narodziny dziecka.Imiona w numerologii Dobór imienia szczególnie ważny jest w numerologii.. Dziękuję za komentarz i pozdrawiam, B.Jak obliczyć swoją numerologię.. Przykład: Anna Kowalik ur. 22.05.1974 r. Liczbą urodzeniową Anny jest TRÓJKA.. Nasze wibracje własne (imienne) składają się z: DĄŻEŃ DUSZY .Kalkulator numerologiczny to proste narzędzie, które błyskawicznie obliczy za Ciebie najważniejsze wibracje wchodzące w skład Twojego portretu numerologicznego..

Obliczać możemy liczbę dla dowolnego imienia: pierwszego, drugiego a nawet dla pseudonimu.

Twój numer przeznaczenia to suma liczbowa Twojego pełnego imienia i nazwiska zredukowane do numeru głównego lub pojedynczej cyfry.Kosmogram gematryczny - kalkulator numerologiczny imion i nazwisk Wpisz w pole poniżej słowo (imię, imię duchowe, pseudonim, nazwisko, nazwę miejscowości, etc…) lub kilka słów badanej osobonazwy oddzielonych spacją.Apr 1, 2021Znajdziesz w naszym portalu darmowy kalkulator numerologiczny w którym obliczysz datę urodzenia, liczbę imienia i nazwiska, mieszkania lub telefonu.. Mar 11, 2021Numerologię imienia i nazwiska określa się poprzez zsumowanie wartości liczbowych wszystkich liter, składających się na imię i nazwisko człowieka.. Pokazuje nam, w jaki sposób liczby wpływają na istnienie .Z imienia i nazwiska ( a dokładnie ze wszystkich imion i nazwisk) wynikają zupełnie inne aspekty i elementy w naszym numerogramie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt