Opisz swoją ulubioną zabawkę

Pobierz

, Opisz, jak wygląda Twój tata., Wymień imiona osób z Twojej najbliższej rodziny.. 1.Opisz swoją ulubioną grę od Alexandra :) Możesz opisać ją w komentarzu, nagrać piosenkę, narysować, lub nagrać krótki filmik.Opisz swoje miasto Podobne tematy.. Moją małą ojczyzną jest Rybnik.. 0 0. jhgodh 18.11.2010 (19:01) Mój miś jest duży, biały i miękki.. Montgomery opisujemy ulubione zwierzę i projektujemy swój podpis; Karta pracy 10/7 (poz. 2) - Opisujemy wiosenny kwiat (żonkil) Karta pracy 63/6 (poz. 2) - Opisujemy smak i wyglądKot zniszczył swoją ulubioną zabawkę - z pomocą przyszła… babcia Lucas to 4-letni kot, który od okresu kocięctwa nie rozstaje się ze swoją ulubioną zabawką - pluszowym lampartem.. Odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z podaniem drogerii w której uczestnik dokonał zakupu należy przesłać na adres mailowy: , jak wygląda Twoja mama., Kto jest Twoim najlepszym kolegą/najlepszą koleżanką w przedszkolu i dlaczego?, Jaka jest Twoja ulubiona zabawa w przedszkolu?. Ale uwaga, na Wasze odpowiedzi czekamy do 1 czerwca do godz. 24.00.. Jest to taka rzecz, którą pamięta się praktycznie całe życie.. poleca83% Język polski .. Wydając straszne pieniądze na różne, emanujące wszystkimi kolorami tęczy zabawki, mamy nadzieję, że nie tylko zajmą nasze dziecko, ale koniecznie też je czegoś nauczą.. Jest to miś , którego w dzieciństwie nazwałam Kajtuś .Opisz swoją fantazję erotyczną ..

coś takiego: Moją ulubioną rzeczą jest miś.

Aleksandra Pisula jako Olga Lipińska.. Miś ten bardzo mi się podoba.. W opisie podkreśl zielonym kolorem czasowniki w stronie czynnej ,a niebieskim czasowniki w stronie biernym.Powiedz mamie 3 wyrazy, Które posiadają jeden dwuznak, Wymień 6 rzeczowników , Wymień 6 czasowników, Wymień 6 przymiotników, Wymień 6 słów z rz po spolglosce, Weź swoją ulubioną zabawkę i opisz ja w 6 zdaniach tacie , Wymień jak najwięcej rzeczowników w swoim pokoju, Wymień jak najwięcej przymiotników w pokoju goscinnym, Opisz swoją mamę 9 przymiotnikami, Wymień 6 .Wysyłając pracę na maila opisz ją w następujący sposób: imię, nazwisko, klasa 4- ćw.. WikaKochamSpiewac; 22.01.2014 Moją ulubioną zabawką jest lalka Barbie.Ma długie,blond włosy i śliczną,różową sukienkę.Jej rozmiar wynosi około 15 cm.Lubię się nią bawić,moje koleżanki także.Przy niej nigdy się nie nudzę.O tym, jak istotną role w naszym życiu odgrywa ukochana zabawka z dzieciństwa, świadczy fakt, że większość dorosłych potrafi bardzo dokładnie ją opisać.. , Czego najbardziej nie lubisz robić w przedszkolu?. Jeśli dajesz komuś zabawki,jesteś egoistą .projektujemy i opisujemy swój wynalazek; Łamigłówka Wielcy Ludzie: A.A.. , Opisz swoją ulubioną zabawkę .Jeśli widzisz zabawki, wróży to kłopoty w małżeństwie lub nową przyjaźń..

Opisz w kilku zdaniach swoją ulubioną zabawkę z dzieciństwa.

Zadanie jest zamknięte.. arianie Brodnica Brodnica moja mała ojczyzna dzieje Śląska gwara śląska historia Śląska historia Świętochłowic Huta Florian moje miasto.. Dostałem go od mojego wujka na urodziny.. Na polski ma byc co najmniej 10 epitetów wstęp, rozwinięc cie, zakończeni pomocy.. 2011-12-27 17:24:08 Opisz swoją wigilię 2012-11-10 08:05:31 Opisz ulubioną pluszową maskotkę z dziecinstwa i zapisz plan rozwinięcia 2011-04-13 17:55:45Zabawki (10491) Zabawy (52194) Zagadki (173525) Zainteresowania (0) Zdrowie (539392) Zdrowie (539392) Wszystkie (539392) Choroby Cywilizacyjne (350) Choroby i Uzależnienia (24791) Choroby Kobiece (5880) Choroby .. Opisz w 3 zdaniach swoją ulubioną piosenkę .Opisz swoją ulubioną zabawkę.. Oferta w sklepach jest zresztą bogata, nic, tylko korzystać.. Zniszczona zabawka wymagała odświeżenia.UWAGA KONKURS !. 2011-02-15 18:32 .W dzisiejszych czasach pokoje naszych dzieci zawalone są zabawkami po sufit.. Wasza pociecha w pewnym momencie wyrośnie oczywiście z ulubionej maskotki i zacznie się interesować czymś innym.Wystarczy w komentarzu pod tym tekstem opisać swoją ulubioną grę/zabawę z dzieciństwa.. Tutaj się urodziłem, wychowywałem i mieszkam.Opisz swoją ulubioną postać literacką .. Moją ulubioną postacią literacką jest Ania Shirley, główna bohaterka "Ani z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery..

2011-10-24 17:23:31; miałes/masz jakąś ulubioną zabawkę?

tylko że na 80 słów:( cos dodać trzeba jeszcze.. ewentualnie mozna zmienić przedmiot.. prosze to waznee;( Jutro rano ogłosimy zwycięzcę!. Moje szkraby mają swoje ulubione i tyle im wystarczy.. , Co najbardziej lubisz robić w przedszkolu?. Temat: Mój wielki dom- Rybnik.. 2009-12-11 19:41:48; Opisz ulubioną osobę na 6-12 zdań i uzasadnij dlaczego ją lubisz (mamę, piosenkarkę, sportowca)?. Dostałam go od koleżanki na urodziny.. Miś jest duży, trzyma serce, ma kokardkę, jest biały i śliczny.. Najlepsze rozwiązanie.. Nazwałam go Albert, po wujku.Ma milutkie, brązowe futerko, czarne, błyszczące oczka, a w prawej łapce trzyma serduszko z napisem "Kocham Cię".Opisz swoje ulubione zabawy z tą zabawką.. Zadaj pytanie.. Wolę te pieniądze przeznaczyć na wizytę własnie w loopys world.opisz swoją ulubioną rzecz (komputer,telefon, jakaś figurkia/zabawka) INFO Servis.. ma być to miś.. "To marzenie dla aktora" WideoKiedyś jeździliśmy do takiego fajnego miejsca na Wiejskiej, ale ostatnio coś nam przestało odpowiadać.. Gdy dostajesz od kogoś zabawki, awans w pracy, poprawa pozycji społecznej.. Polski.. Ma duże serduszko na brzuchu, zawsze przypomina mi jak go dostałam od mamy na .Moją ulubioną zabawką jest pluszowy miś.. Jego marka to (np. audi)..

Półki uginają ...mam opisać swoją ulubioną zabawkę np.misia Zgłoś nadużycie.

Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. 4 str. 143 oraz opis (np. misia) Ćwiczenie 4 str. 143.. Posiadam wile zabawek lecz do jednej mam bardzo duży sentyment.. A, choćby liczenia, śpiewania, matematyki czy geografii.. Dostałam go od cioci na 5 urodziny i od tamtego czasu jesteśmy prawie nierozłączni.. Następnie należy zawrzec informacje na jej temat, które można odnaleźc w książce - kim jest, jaka jest jej przeszłośc, gdzie mieszka itp. .Opisz swoją ulubioną rzecz.. Milne rysujemy i opisujemy swoją ulubioną zabawkę; Łamigłówka Wielcy Ludzie: L.M.. billka10 2009-11-26 19:59:40 UTC #3. moją ulubioną zabawką jest biały miś polarny dostałam ją rok temu od mojej babci miś nazywa się lilly moscovitz ta zabawka jest moją ulubioną ponieważ:-jest bardzo ładnamam opisać swoją ulubioną zabawkę np. - rozwiązanie zadania.. 8 maj 2017, 19:36:43. opisz swoją ulubioną rzecz (komputer,telefon, jakaś figurkia/zabawka) +2proszę pomóżcie to na jutro dam naj.. Kiedy we śnie bawisz się zabawkami, oznacza to, że tęsknisz za beztroskim dziecięcym życiem bez obaw i kłopotów.Sen ten wróży także chwile spędzone z najlepszym przyjacielem.. 2010-07-21 20:35:25; Przyroda - Opisz wybraną przez siebie rybę.. ; d To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćBędąc jeszcze bobasem miałaś swoją ulubioną zabawkę?. Opisz swoją ulubioną zabawkę, wzorując się na opisie kubka z podręcznika.Wykonaniu opisu lub rysunku bądź innej formy artystycznej dotyczącej swojej ulubionej zabawki z dzieciństwa.. Zaloguj się..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt