Uzupełnij luki wyrazami w języku angielskim

Pobierz

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie dwa wyrazy.Język rosyjski - liceum.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając w to wyraz już podany.1.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Liceum / Technikum.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając w to wyraz już podany .Uzupełnij dialog.. Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne wypowiedzi w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna odpowiedzi zapisz w zeszycie Answer PiórnikTalerz September 2019 | 0 RepliesW zeszycie uzupełnij luki zgodnie z treścią zdania wyjsciowego.. Witam Przygotowanie do egzaminu - rozwiązywanie przykładowych zadań egzaminacyjnych.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Uzupełnij dialog.. Uwaga!. język angielski; )?. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając w to wyraz już podany.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. 2010-11-10 17:22:11; Najnowsze zadania Dodaj zadanie.. pokaż wskazówkę » JONATHAN'S PET SKUNK pwz: 69%Odtwórz dwukrotnie rozmowę na temat przedstawienia teatralnego w parku.. Z każdej kolumny wybierz jeden wyraz i ułóż dwa zdania..

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.

Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak.2 Uzupełnij zdania brakującymi wyrazami.Uzupełnij luki po angielsku używając podanych wyrazów w odpowiednie formie aby otrzymać spójny logiczny tekst i przetłumacz.. Wpisz w każdą lukę brakujące wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (10.1.-10.3.). W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając w to wyraz już podany.Uzupełnij luki 1.1.-1.6. jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.Uzupełnij dialog.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. BURIED TREASURE NEVER LOSES ITS LUSTREOdtwórz dwukrotnie komunikat o festiwalu gier komputerowych.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij luki wyrazami podanymi w nawiasach w odpowiednich formach: .Odtwórz dwukrotnie informacje o loterii.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając w to wyraz już podany.. Podstawówka..

Luki należy uzupełnić w języku polskim.

Wpisz w każdą lukę brakujące wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę brakujące wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. w każdą lukę możesz wstawić maksymalnie 3 wyrazy .. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. (дом, в доме) Odpowiedź nauczyciela Zaloguj się Aby zobaczyć odpowiedź, musisz być zalogowany.. : [ angielski ] 2010-11-23 17:40:49 Uzupełnij luki wyrazami w czasie Present Continuous albo going to.Pomozecie?. Uwaga!. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). wg Iwonac.. : [ angielski ] 2010-11-23 17:40:49 Uzupełnij dialog wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie.Uzupełnij luki w liście , język angielski?. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Uzupełnij luki - Czerwony Kapturek Brakujące słowo.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając w to wyraz już podany.. Słówka które trzeba wpisać do luk w odpowiedniej formie : bed, be, change, leave.. Klasa 1 Polski..

It's getting late.Uzupełnij luki w zdaniach poprawnie dobranymi wyrazami z nawiasów: 1.

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij zdania Brakujące słowo.. Wykorzystaj wyrazy podane w. Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.Uzupełnij dialog.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Zaloguj Autor odpowiedzi 14223język angielski - słowotwórstwo, zadania na poziomie rozszerzonym Zadanie: 1 2 Zadanie 2.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki w zdaniach, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij w e-mailu luki 1‒4 zgodnie z treścią tekstów A‒C.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. Question from @Juliatosia25p1vzyt - Gimnazjum - Język angielskiZadania angielski, matura - wskazówki, odpowiedzi.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. We wskazówce jest transkrypcja (na egzaminie jej nie będzie).. 6.Uzupełnij dialogi.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Tłumaczenie zdań z prostymi odpowiedziami, które można się nauczyć żeby zdać niemiecki na koniec roku odpowiedzi: 0;There's a river next to the campsite, with a beautiful 1.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki..

2016-06-09 12:00:29; Uzupełnij luki: 2011-12-08 17:31:37; ... Uzupełnij luki wyrazami.

Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę jeden wyraz, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. 2011-02-22 16:19:31Uzupełnij luki język angielski 2011-09-18 12:02:18 Uzupełnij zdania podanymi wyrazami .. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając w to wyraz już podany.. Wpisz w każdą lukę brakujące wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Are youNa podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Matematyka Polski Niemiecki Angielski Rosyjski Przyroda Historia Chemia Fizyka Biologia Geografia WOS Technika EDB PP.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Więcej ćwiczeń znajdziesz tutaj:Uzupełnij dialog.. Zadanie 1.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając w to wyraz już podany.Język angielski Klasa VIII B Nauczyciel Jolanta Blacha 18 - 22 maja 2020r.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Lekcja nr 1, Uzupełnij luki, Hello Explorer 3, Unit 6 Brakujące słowo.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę brakujące wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt